سعید عبدوی سرپرست کمیته امداد امام خميني(ره) شهرستان دماوند شد

با حکم مدیرکل کمیته امداد امام خميني(ره) استان تهران سعید عبدوی به عنوان سرپرست کمیته امداد امام خميني(ره) شهرستان دماوند منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  با حضور محمد مهدی اسماعیلی، قائم مقام مدیرکل و جمعی از اعضای شورای مدیران، آیین معارفه سرپرست اداره شهرستان دماوند برگزار شد.

متن حکم مدیرکل کمیته امداد استان تهران برای انتصاب سرپرست اداره شهرستان دماوند بدین شرح است: جناب آقای سعید عبدوی
نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده در دوران  مسئولیت های قبلی و با تأیید شورای ارزشیابی و انتصاب کارکنان استان به موجب این حکم جنابعالی را به سمت ” سرپرست اداره دماوند ” در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) منصوب می‌نمایم.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره)؛ مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه است.

همچنین امید است با عنایت به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر ریاست محترم امداد برای شناسائی و ساماندهی ظرفیت های درون و برون سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی، ارزشی، انقلابی و جهادی و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل گرائی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت المال و بهره مندی از جوانان مؤمن، متعهد و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورایی این نهاد انقلابی گام های اساسی برداشته شود.

ان شاءالله تحت عنایات حضرت ولی عصر(ارواحنافداه)و با بهره گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت مندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فراهم گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا