فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران:

محور هراز همچنان مسدود است

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز در دو مسیر رفت و برگشت از روز گذشته به دلیل ریزش کوه در حوزه مازندران مسدود است و این انسداد تا این لحظه ادامه دارد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند به نقل از فارس، ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه در تمام محورهای شرق استان تهران به جز محور هراز روان و عادی در جریان است و مشکلی برای تردد وسایل نقلیه مجاز در این محورها وجود ندارد.

وی گفت: از روز گذشته محور هراز بر اثر ریزش کوه در حدفاصل حوزه استحفاظی استان مازندران در محدوده شلمبه این مسیر در دو لاین رفت و برگشت مسدود و تا این لحظه این انسداد ادامه دارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ‌با بیان اینکه هموطنان می‌توانند از مسیرهای جایگزین فیروزکوه و یا کندوان برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کنند، ادامه داد: هموطنانی که قصد عبور از استان تهران را دارند مطلع باشند که با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در خروجی‌های استان گیت‌های ایست و بازرسی مستقر شدند و مانع خروج و ورود پلاک‌های بومی می‌شوند.

کهریزی بیان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز و رعایت حقوق شهروندی می‌تواند سفر ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا