فرزند شهید فخری‌زاده در مراسم یادبود پدرش:

طی یک سال گذشته مردم و مسئولان شرف نقطه‌ای که پدرم به شهادت رسید را حفظ کردند

فرزند شهید دانشمند هسته‌ای گفت: طی یک سال گذشته مردم و مسئولان شرف نقطه‌ای که پدرم به شهادت رسید را حفظ کردند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی فخری‌زاده در نخستین مراسم یادبود دانشمند هسته‌ای با اشاره به مقام بالای شهدا اظهار داشت: مدراج‌الشهید شدن یعنی همانطور که شهدا در طول تاریخ در زمان‌های متفاوتی به شهادت می‌رسند، شهدایی از جمله پدرم شهید فخری‌زاده نیز هستند که در زمانی به شهادت می‌ رسند که شهید شدن یک آرزو و یک اتفاق نادر و کمیاب است.

وی افزود: جغرافیایی نیز داریم که این شرف را پیدا می‌کند که یک کربلایی دیگر بعد از 1400 سال رقم بزند و شرفی را پیدا کند که محل عروج شهید شود و امروز آبسرد این وضعیت را دارد.

فرزند شهید دانشمند هسته‌ای بیان کرد: آبسرد شاید سالیان سال همچون چاه‌های کوفه شاهد غربت بود و دریک سال پیش در همین لحظات باز هم شاهد آخرین لحظه غربت بود.

فخری‌زاده ادامه داد: طی یک سال گذشته مردم و مسئولان شرف نقطه‌ای که پدرم به شهادت رسید را حفظ کردند.

وی تصریح کرد: سردار ذوالقدر سال گذشته در مراسم چهلم شهید فخری‌زاده پیشنهاد داد که این محل شهادت که در تاریخ ماندگار است به واسطه نشانگرها و نمادهایی یادآور نگه داشته شود تا ادامه راه شهدا هر روز برایمان یادآوری شود.

فرزند شهید دانشمند هسته‌ای در پایان اضافه کرد: مردم آبسرد در این مدت نشان دادند که هرجا مراسم مردمی برگزار شود باشکوه‌تر و درخورتر خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا