شناسایی 10 حلقه و انسداد 2 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند/ از خروج 60 هزار مترمکعب آب سفره‌های زیرزمینی جلوگیری شد

مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی 10 حلقه چاه غیر مجاز و 2 مورد توقیف ادوات حفاری و پر کردن 2 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  “مصطفی عباسی” با اعلام این مطلب اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی 2 حلقه چاه غیر مجاز به عمق 125 متر و آبدهی 6.2 لیتر در ثانیه پر و مسدود شد.

وی همچنین با بیان اینکه این تعداد چاه ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، افزود: با انجام این عملیات از خروج 60 هزار و 220 مترمکعب از سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

مدیر امور منابع آب دماوند در ادامه افزود: با تلاش گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی 10 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور شناسایی که در 2 مورد در حال حفر، ادوات حفاری چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالا بر توسط ماموران گشت وبازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید.

عباسی در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا