http://tarood.ir/?p=132668

مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن به مناسبت روز دانشجو به کار خود پایان داد. تیم دانشگاه A مقام اول و پیوند و دانشگاه B به ترتیب مقام دوم و سوم مسابقات را کسب کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تارود، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با توجه به خواسته مقام معظم رهبری از جوانان «تحصیل، تهذیب، ورزش» اظهار کرد: برگزاری مسابقات ورزشی با هدف نهادینه کردن فرهنگ ورزش دانشجویی برگزار می‌شود چراکه در کنار تحصیل، ورزش ضروری و ثمره آن شور و نشاط است.

محمد چلاجور در فینال مسابقات روز دانشجو این دانشگاه با تبریک به تیم‌های قهرمان گفت: دانشجویان و جوانان از سرمایه‌های این نظام و انقلاب محسوب می‌شوند و دانشگاه‌ها در پرورش روحیه علمی و ورزشی آنان تلاش می‌کنند.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نیز با قدردانی از زحمات رئیس و مسئولان واحد از کمک‌های همه‌جانبه در برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان این دانشگاه گفت: این مسابقات با شرکت ۹ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی و ۵ تیمی با حضور ۱۰۰ نفر ورزشکار و کادر فنی برگزار شد و در دیدار نهایی این مسابقات تیم دانشجویی دانشگاه A مقابل حریف خود تیم دانشجویی B توانست با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی برسد.

کورش حنیفی افزود: به این ترتیب تیم دانشگاه A مقام اول و تیم‌های پیوند و دانشگاه B به ترتیب مقام دوم و سوم مسابقات را کسب کردند.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را حفظ روحیه شادابی و نشاط در بین دانشجویان و کشف استعدادهای برتر دانست و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن امکانات خوبی در حوزه تربیت‌بدنی شامل سالن ورزشی، وسایل و تجهیزات استاندارد و استادان مجرب دارد که این عوامل زمینه مناسبی را برای ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشی در این واحد فراهم کرده است.

شایان به ذکر است میلاد نوربخش، داود نامور، علی رحمتی، مهرداد احمدی، سهراب باطن، پوریا کمالی پور آزاد، آرمان کریمی و علیرضا خدادادی، مربی کامران صبوریان از بازیکنان تیم اول دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در این مسابقات دانشجویی بودند.

1483779026-img-5157 1483779053-img-5085 1483779074-img-5369

انتهای پیام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد