40 نفر از بسيجيان شهرستان دماوند جهت تامین امنیت با درخواست نیروی انتظامی در پای صندوق‌های اخذ رأی هستند

فرمانده سپاه شهرستان دماوند گفت: 40 نفر از بسيجيان شهرستان دماوند جهت تامین امنیت با درخواست نیروی انتظامی در پای صندوق‌های اخذ رأی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سرهنگ غلامرضا نجفی در همایش بزرگ عوامل انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که در حسینیه محله قاضی شهر دماوند برگزار شد، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب چهار راهبرد انتخاباتی که مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت است را تبیین کردند که این چهار راهبرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی ادامه داد: یکی از موضوع‌های مهم در این چهار راهبرد، مشارکت است که همه ما رسالت داریم برای ایجاد مشارکت و تشویق مردم برای حضور حداکثری تلاش کنیم.

این مقام مسئول بیان داشت: در مورد امنیت نیز درست است که از نگاه کلی این مهم بر عهده نیروی انتظامی است ولی با توجه به اهمیت موضوع این نهاد نیز همکاری لازم را دارد؛ ۴۰ صندوق این دوره، در کنار نیروی‌های انتظامی، عوامل بسیج نیز حضور دارند که با مدیریت نیروی انتظامی به عنوان نیروی امنیتی در صحنه حاضر هستند.

نجفی خاطرنشان کرد: علاوه بر ایجاد ناامنی در خارج از شعب، ممکن است ناامنی در درون شعبه‌ها نیز صورت گیرد که تک تک افراد در این دوره دخیل هستید و یا باید همه را به آرامش تشویق کنید.

وی گفت: ممکن است شاهد بی‌حجابی در شعب باشیم که قطعا نمی‌توانیم بی‌تفاوت بود که با آرامش و زبان مناسب تذکر داده شود.

وی به سلامت انتخابات اشاره کرد و افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره شاهد سالم برگزار کردن انتخابات سالم هستیم که این مهم به دلیل عوامل اجرایی آن است چرا که همه از مردم هستند و امکان تخلف وجود ندارد و در خارج شعب نیز در زمینه خرید و فروش رای شاهد باشیم که ربطی به سیستم اجرایی ندارد و قطعا با متخلفین برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا