فرماندار شهرستان دماوند:

نظارت تصویری مستقیم بر دانش‌آموزان دماوند در آموزش فضای مجازی انجام گیرد

فرماندار شهرستان دماوند گفت: نظارت تصویری مستقیم بر دانش‌آموزان دماوند در آموزش فضای مجازی انجام گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی حیدری در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش دماوند اظهار داشت: سال گذشته آموزش در مسیر جدیدی قرار گرفت و نواقص موجود، به دلیل عدم تجربه و نبود زیرساخت‌ها بود.

وی افزود: با توجه به استفاده از تجربه سال تحصیلی گذشته و احتمال برگزاری کلاس‌ها به صورت غیرحضوری در ماه‌های نخست سال تحصیلی جدید، باید آمادگی بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در مدارس غیردولتی با توجه به شرایط مالی، انتظار ما بر نظارت تصویری مستقیم بر دانش‌آموزان است تا کیفیت آموزشی آسیب نبیند.

حیدری تصریح کرد: نظارت مستقیم آموزش و پرورش بر عملکرد مدارس به صورت روزانه حائز اهمیت است‌ و در ارزیابی مدارس مدنظر قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد دانش‌آموزان اتباع خارجی ما موظف به ارائه خدمات به دانش‌آموزان هستیم و این حقوق انسانی مورد تاکید دین اسلام، قانون اساسی و مقام معظم رهبری قرار دارد.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: در دوران کرونایی آموزش ، نباید به گونه ای رفع  تکلیفی باشد چرا که این رفتار در حوزه آموزش و پرورش آفتی جبران ناپذیر دارد که نباید گریبانگیر شهرستان دماوند شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا