18 فضای ورزشی سرپوشیده و روباز در شهرستان دماوند وجود دارد/ راه‌اندازی و مدیریت خانه‌های ورزش روستایی در شهرستان دماوند توسط دهیاری‌ها محقق شوند

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه 18 فضای ورزشی سرپوشیده و روباز در شهرستان دماوند وجود دارد، گفت: راه‌اندازی و مدیریت خانه‌های ورزش روستایی در شهرستان دماوند توسط دهیاری‌ها محقق شوند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، ایرجی در نشست شورای ورزشی شهرستان دماوند اظهار داشت: بیش از ۱۰۰۰ برنامه ورزشی اعم از رویدادهای فرهنگی و ورزشی، مسابقات و … در سطح استان تهران در دهه فجر برگزار خواهد شد.

وی افزود: در دماوند همزمان با تهران جام محلات در حال برگزاری است و این اتفاق مثبت یعنی همه دستگاه‌ها پای کار و متعهد هستند.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه پیگیر فعالیت‌هایی که در شهرستان اتفاق می‌افتد هستیم، افزود: در شهرستان دماوند 18 فضای سرپوشیده و روباز، 30 فضای ورزشی خصوصی، 15 فضای ورزشی دولتی و 8 خانه روستایی وجود دارد.

ایرجی ادامه داد: یکی از جدی‌ترین مسائل استان این است که خانه‌های ورزشی روستایی را ساخته‌‌ایم و نگران مهاجرت مردم به شهرها هستیم اما خودمان مدیریت خانه‌های روستایی را بر عهده گرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: هرچند در دوران کرونا به‌دلیل وجود مشکلاتی فضاهای ورزشی حفظ و نگهداری نشدند، اما شرایط کشور حداقل دراین حوزه بهتر شده لذا اداره کل تصمیم گرفته که خانه‌های روستایی توسط دهیاری‌ها محقق شوند مگر اینکه امکان مالی نداشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا