117 بازرس و 8 سربازرس در شعبات اخذ رای شهرستان دماوند حضور خواهند داشت/ نباید از وسایل دولتی و بیت المال برای تبلیغات کاندیدا استفاده کرد

رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان دماوند با بیان اینکه 117 بازرس و 8 سربازرس در شعبات اخذ رای شهرستان دماوند حضور خواهند داشت، گفت: نباید از وسایل دولتی و بیت المال برای تبلیغات کاندیدا استفاده کرد.
به گزارش پایگاه خبری تارود، مهدی رضایی‌مهر در جلسه شورای اداری شهرستان دماوند اظهار داشت: در این دوره از انتخابات 117 بازرس و 8 سربازرس در شعبات اخذ رای حضور خواهند داشت و بر فرآیند برگزاری انتخابات نظارت می‌کنند.
وی افزود: گزارشاتی که به بازرسی می‌رسد به مسئولان فرادستی اطلاع می‌دهیم؛ برخی از رؤسای ادارات برای تعدادی از کاندیدا تبلیغات انجام می‌دهند که از نظر شرعی و اخلاقی و قانونی مشکل دارد و این مهم چه در ساعات اداری و چه در خارج از ساعات ممنوع است و نباید از وسایل دولتی و بیت المال در این خصوص استفاده کرد.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان دماوند گفت: شورای نگهبان با فیلترهایی که دارد، کاندیدهای در صحنه را قطعا اصلح دانسته که به فرموده امام راحل کار کنیم تا بماند، نه کار کنیم تا بمانیم.
رضایی‌مهر بیان کرد: درخصوص اقدامات شهرداری دماوند جهت فراهم سازی شور و نشاط انتخاباتی در اعیاد شعبانیه نیز امروز جشنی برای مردم منطقه با حضور خواننده مطرح کشور برگزار خواهد شد که در این جشن به اهمیت انتخابات نیز تاکید می‌شود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا