۲ مورد تخریب فوری و رفع تصرفات اراضی ملی در پلاک گلاهک بخش رودهن/ ۱۰۰۰ مترمربع اراضی ملی شهرستان دماوند از دست زمین‌خواران آزادسازی شد

طی اقدام یگان حفاظت اراضی استان تهران با دو مورد تخریب فوری و رفع تصرفات اراضی ملی در پلاک گلاهک بخش رودهن ۱۰۰۰ مترمربع اراضی ملی شهرستان دماوند از دست زمین‌خواران آزادسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سرهنگ علیرضا مزرعی جانشین یگان حفاظت اراضی استان تهران و فرمانده یگان حفاظت شرق استان تهران اظهار کرد: امروز یکشنبه سوم تیرماه ۱۴۰۳، توسط یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی شرق استان تهران و عوامل شهرداری رودهن دو مورد رفع تصرف فوری در اراضی ملی انجام شد.

وی ادامه داد: ارزش برآورد اراضی رفع تصرف شده، حدود یک میلیارد تومان بوده است.

فرمانده یگان حفاظت شرق استان تهران ادامه داد: این میزان رفع تصرف در پلاک‌ گلاهک به مساحت ۷۰۰ مترمربع و ۳۰۰ مترمربع انجام شد که سودجویان در این اراضی ملی اقدام به دیوارکشی و احداث بنا کرده بودند.

سرهنگ مزرعی با اشاره به اهمیت و رسالت مهم یگان حفاظت شرق استان تهران در حوزه حفاظت از سرمایه‌های ملی گفت: در راستای منافع عامه و با هدف صیانت از اراضی ملی و دولتی، یگان حفاظت از اراضی شرق استان تهران با بهره‌گیری از اصل اساسی پیشگیری، حتی بعد از ساعات اداری و در ایام تعطیل نیز از اراضی ملی و دولتی بازدید، حفاظت و در صورت بروز هر گونه مورد تصرف با فوریت اقدام می‌گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا