گشت مشترک نوروز و رمضان تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی مناطق رودهن، آبعلي و آبسرد طی دو نوبت صبح و عصر/ برای ۲۰ واحد صنفی به دلیل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید کم فروشی و فروش اجباری برگه جریمه صادر شد

طی گشت مشترک نوروز و رمضان تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی مناطق رودهن، آبعلي و آبسرد طی دو نوبت صبح و عصر برای ۲۰ واحد صنفی به دلیل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور خرید کم‌فروشی و فروش اجباری برگه جریمه صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، گشت مشترک نوروز و رمضان تعزیرات حکومتی شهرستان دماوند از واحدهای صنفی مناطق آبسرد، رودهن و آبعلي با حضور رئیس شعبه دوم تعزیرات حکومتی و مسئول بازرس اتاق اصناف و بازرس صنعت، معدن و بازرس تعزیرات انجام گرفت.

طی نظارت و بازرسی از ۳۰ واحد صنفی برای ۲۰ واحد صنفی به دلیل گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور خرید و فروش اجباری و کم‌فروشی برگه جریمه صادر شد.

از شهروندان محترم و شریف شهرستان دماوند درخواست می‌شود هر گونه تخلف صنفی را از طریق سامانه اینترنتی https://tazirat135.ir و یا تلفن 135 به سازمان تعزیرات حکومتی و یا از طریق تلفن 124 سازمان صمت گزارش نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا