رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند:

نیروی بیکار در دماوند بسیار کم شده است/ تزریق نیروی جدید به واحدهای صنعتی دماوند با مشکل روبه‌رو شده است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند با بیان اینکه نیروی بیکار در این شهرستان بسیار کم شده است، گفت: تزریق نیروی جدید به واحدهای صنعتی شهرستان دماوند با مشکل روبه‌رو می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، آرش آقاجان احمدی در نشستی با حضور مسئولان با تاکید بر به تعامل و همکاری بین اتحادیه‌ها، اصناف، واحدهای تولیدی و صنعتگران اظهار داشت: نقش مهم صاحبان صنایع در اشتغال شهرستان دماوند نقش مهم و تأثیرگذاری است که کوتاهی در این مهم مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در شرایطی قرار داریم که برای رفع مشکلات و جلوگیری از آسیب‌های بخش تولید بیش از پیش نیازمند تلاش هستیم که امید داریم با توسعه شهرک‌های صنعتی شهرستان، بیکاری به صفر رسانیم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: طبق اعلام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند در حال حاضر، نیروی بیکار در شهرستان دماوند بسیار کم شده و تزریق نیروی جدید به واحدهای صنعتی با مشکل روبه‌رو شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با واگذاری اراضی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند و آغاز واگذاری شهرک صنفی بهنام، نیروی کار در دماوند به صورت وارداتی انجام شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن