معدوم‌سازی ۱۵۰ کیلوگرم گوشت و موادغذایی تاریخ مصرف گذشته از واحدهای صنفی و رستوران‌های بین راهی محور دماوند- فیروزکوه

طی گشت نوروزي مشترک بازرسین دستگاه‌های نظارتی شهرستان دماوند ۱۵۰ کیلوگرم گوشت و موادغذایی تاریخ مصرف گذشته از واحدهای صنفی و رستوران‌های بین راهی محور دماوند- فیروزکوه معدوم‌سازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، همزمان با هشتمین روز فروردین‌ماه سال ۱۴۰۲ در راستای طرح نظارت نوروزی و ماه مبارک رمضان، گشت مشترک بازرسی با محوریت مدیریت عمکرد، بازرسی و امور حقوقی فرمانداری شهرستان دماوند به همراه بازرسین تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان و اداره صمت و اتاق اصناف از واحدهای صنفی و رستوران بین راهی منطقه گیلاوند و محور اصلی دماوند- فیروزکوه برگزار شد.

در این گشت مشترک طی بازرسی از ۳۰ واحد صنفی شهرستان دماوند با تخلفات بهداشتی برخورد لازم صورت گرفت و میزان ۱۰۰ کيلوگرم گوشت، ۳۰ عدد ماست و دوغ، ۱۰ کیلوگرم سوسیس و کالباس به همراه مقادیر بسیار مواد غذايي و خوراکی تاریخ مصرف گذشته ضبط و معدوم‌سازی گردید.

همچنین طی بازرسی با تخلفات ۱۰ واحد صنفی شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت و تقلب برخورد و اخطار پلمب برای متصدیان متخلف و تشکیل پرونده جریمه با ارجاع به تعزیرات حکومتی انجام گرفت.

از شهروندان محترم و شریف شهرستان دماوند درخواست می‌شود به‌منظور اجرای هرچه بهتر این طرح در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را ازطریق سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir و یا تلفن 135 به سازمان تعزیرات حکومتی و یا از طریق تلفن 124 سازمان صمت گزارش نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا