رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند خبر داد؛

سقوط خودرو به داخل دره‌ای در دریاچه تار/ نجات جان فرد سقوط شده از ارتفاع ۱۵۰متری در دریاچه تار توسط عوامل امداد و نجات دماوند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند از سقوط خودرو به داخل دره‌ای در دریاچه تار و نجات جان فرد سقوط شده از ارتفاع ۱۵۰متری توسط عوامل امداد و نجات خبر داد.

سعید طاهری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند از نجات فردی که در ارتفاع ۱۵۰ متری دره‌ای در دریاچه تار سقوط کرده بود خبر داد و اظهار کرد: متأسفانه روز گذشته فردی در دره‌ای به ارتفاع ۱۵۰ متری سقوط کرد که به‌علت عدم رفت و آمد کسی متوجه سقوط این فرد نشده بودند.

وی افزود: صبح امروز توسط یگان گشت ویژه محیط زیست شهرستان دماوند سقوط خودرو در داخل دره‌ای به جمعیت هلال‌احمر اطلاع داده شد که شرایط حال فرد مصدوم داخل خودروی سقوط کرده وخیم بوده و طبق گزارش محیط زیست ابتدا هماهنگی لازم با هلی‌کوپتر امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر صورت می‌گیرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند ادامه داد: بلافاصله هلی‌کوپتر امداد به پایگاه چناران اعزام و به همراه اکیپ امداد و نجات پایگاه به محل سقوط اعزام شدند.

طاهری ادامه داد: به علت صعب‌العبور بودن مسیر با تلاش یک ساعت و نیم به سختی عوامل امداد و نجات دماوند توانستند، توسط طناب و … با شرایط ایمنی فراهم شده مصدوم را پس از رهاسازی از داخل خودرو به داخل بالگرد انتقال دهند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند بیان کرد: همچنین با هماهنگی که با بیمارستان سوم شعبان صورت گرفته بود، مصدوم جهت مداوا به این مکان انتقال یافت.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن