با شرکت ۳۰ خودرو امدادی با ۳۰۰ نیروی امدادی صورت گرفت؛

برگزاری مانور ستاد خدمات سفر دماوند در امامزاده هاشم ویژه نوروز 98

مانور ستاد خدمات سفر شهرستان دماوند در امامزاده هاشم ویژه نوروز سال 98 با شرکت ۳۰ خودرو امدادی با ۳۰۰ نیروی امدادی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، علی شیوا، معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند در خصوص برگزاری مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دماوند اظهار داشت: در راستای مصوبات ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان مانوری به منظور سنجش میزان آمادگی دستگاه‌ها و تحقق مصوبات ستاد و کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی در امامزاده هاشم (ع) دماوند همچون سنوات گذشته برگزار شد.

وی افزود: ۳۰ خودرو امدادی با ۳۰۰ نیروی امدادی از دستگاه‌های خدمات رسان همچون پلیس‌راه، راهور، اورژانس، شهرداری‌های ۵ شهر، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و دیگر دستگاه‌های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر در این مانور شرکت کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: جمع‌بندی و ارزیابی نهایی صورت گرفت و امیدواریم این آمادگی و خدمات در ایام نوروز نیز به مسافران ارائه شود.

شیوا با اشاره به خدماتی که توسط دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر شهرستان در ایام نوروز صورت خواهد گرفت بیان کرد: تهیه لیست کشیک صنوف خدماتی و ارائه خدمات رایگان توسط اتاق اصناف، آماده شدن پد بالگرد در هر ۵ شهر و استقرار یک فروند بالگرد به صورت مداوم در ایام نوروز و همچنین برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع توسط شهرداری‌ها در ایام نوروز از جمله خدماتی است که از ابتدای سال صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا