رفع تصرف ۲۴ هزار مترمربع از اراضی ملی دماوند در پلاک‌ جیلارد از دست زمین‌خواران/ ۱۵ نفر از متصرفان متجاوز به اراضی ملی توسط کلانتری گیلاوند دستگیر شدند

۲۴ هزار مترمربع از اراضی ملی دماوند در پلاک‌ جیلارد از دست زمین‌خواران رفع تصرف شد و ۱۵ نفر از متصرفان متجاوز به اراضی ملی توسط کلانتری گیلاوند دستگیر شدند.

احمد همتی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری تارود اظهار داشت: صبح امروز با اخذ دستور محترم مقام قضایی با تلاش عوامل یگان حفاظت مسکن و شهرسازی شرق استان تهران و کلانتری ۱۲ گیلاوند با بکارگيري یک دستگاه لودر از شهرداری دماوند اراضی دولتی در پلاک ثبتی ۳۳۵۷ فرعی از ۷۱ اصلی جیلارد موسوم به حیدرآباد (گیلاوند، انتهای خیابان ۹ دی) از ید متصرفین خارج شد.

وی افزود: در این اراضي سودجویان متصرف اقدام به دیوارکشی و احداث بنا غیرقانونی در اراضی دولتی کرده بودند که در مجموع رفع تصرف ۳۷ قطعه از پلاک ارزشمند شهرستان دماوند به ارزش سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال طی دو روز عملیات در مورخ ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه سال جاری انجام گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند بیان کرد: در جریان رفع تصرفات دو روز اخیر ۱۵ نفر از متصرفان متجاوز به اراضی ملی توسط نیروهای کلانتری دستگیر و به قوه قضاییه معرفی شدند.

همتی تاکید کرد: با تمام توان از اراضی ملی در برابر سودجویان و متصرفان ایستادگی خواهیم کرد و از کلیه امکانات قانونی خود جهت صیانت از حقوق بیت المال استفاده می کنیم.

وی عنوان کرد: شهروندان می‌توانند با شماره تلفن ۱۶۵۶ نسبت به اراضی تصرفی ملی و دولتی، یگان حفاظت را همراهی و گزارش کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا