در تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان دماوند به دنبال دانه درشت‌ها هم می‌رویم/ هیچگونه تجهیزات و ادوات کافی برای برخورد و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان دماوند وجود ندارد/ اعلام جرم علیه شیطنت رسانه‌ای در دماوند

دادستان شهرستان دماوند با بیان اینکه در تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان دماوند به دنبال دانه درشت‌ها هم می‌رویم، گفت: هیچگونه تجهیزات و ادوات کافی برای برخورد و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان دماوند وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مرتضی طهماسبی در نشست شورای اداری شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان دماوند در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز قرمز تلقی می شود، هیچگونه تجهیزات و ادوات کافی برای برخورد ندارد و از سوی استان نیز حمایتی در خصوص تامین تجهیزات جهت پیشگیری صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اعلام جرم علیه یکی از رسانه‌های شهرستان دماوند، افزود: از سوی دیگر شیطنت های رسانه ای باعث می شود دوقطبی سازی در جامعه ایجاد شده و بازخوردهای غلطی در جامعه ایجاد شود.

دادستان شهرستان دماوند عنوان کرد: هیچگاه ادعایی نداریم که وقتی تخریب صورت می‌گیرد، زمین کشاورزی به چرخه تولید باز می گردد بلکه خودمان پیگیر این مهم هستیم.

طهماسبی عنوان کرد: در تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز به دنبال دانه درشت ها هم می رویم اما برخی از اجرای تخریب ها حکم قضایی دارد و بعد از گذشت سالها حکم اجرا می شود که همین طولانی شدن زمان تخریب، موجب نارضایتی می‌شود.

*کارکنان و مسئولان ادارات را به عدم مداخله و حمایت و عدم به کارگیری امکانات دولتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی توصیه می‌کنم/ مراجع نظارتی و امنیتی باید موضوعات غیرقانونی انتخاباتی را رصد کنند

وی گفت: با توجه به درپیش بودن انتخابات، کارکنان و مسئولان ادارات را به عدم مداخله و حمایت و عدم به کارگیری امکانات دولتی در این مسیر توصیه می‌کنم.

دادستان شهرستان دماوند عنوان کرد: همچنین از نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که قانون را رعایت کنند؛ این عزیزانی که به عنوان نماینده میخواهند وارد مجلس شوند و قانونگذاری کنند، باید از اکنون قانونمند باشند.

طهماسبی تصریح کرد: مراجع نظارتی و امنیتی نیز باید موضوعات غیرقانونی انتخاباتی را رصد کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا