رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند خبر داد؛

بیش از ۱۵ هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان دماوند اسکان یافتند/ بازدید ۲۲۴ هزار نفر مسافر نوروزی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان دماوند/ رتبه نخست شهرستان دماوند با رشد ۳ برابری اسکان مسافران نوروزی در استان تهران 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان دماوند اسکان یافتند، گفت: شهرستان دماوند با رشد سه برابری اسکان مسافران نوروزی در استان تهران را کسب کرد.

علی افضلی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار داشت: کلیه تمهیدات لازم با همکاری سایر دستگاه‌های ستاد خدمات سفر شهرستان دماوند با تشکیل ۱۸ کمیته جهت خدمات‌رسانی نوروزی و ماه رمضان برای مهمانان فراهم شده بود.

وی افزود: در ایام نوروز سال ۱۴۰۳ برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان دماوند تاسیسات گردشگری، اماکن مذهبی و مدارس خدمات‌رسانی مطلوبی را به مسافران و گردشگران داشتند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند افزود: طبق آخرین آمار در مجموع ۱۵ هزار و ۹۰۳ نفر مسافر نوروزی در مراکز اقامتی شهرستان دماوند اسکان یافته‌اند که شاهد رشد سه برابری اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان بوده‌ایم.

افضلی گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب و ميزبانی شايسته از گردشگران و ميهمانان نوروزی ۲۶۳ مورد نظارت بر تاسيسات گردشگری ويژه ايام نوروز در شهرستان دماوند انجام گرفت.

وی با بیان اینکه ۲۲۴ هزار و ۳۲۵ نفر مسافر و گردشگر در این مدت‌ جهت بازدید از جاذبه‌های گردشگری در شهرستان دماوند حضور پیدا کردند، افزود: بیشترین بازدید گردشگران و مسافران از آستان مقدس امامزاده هاشم(ع) شهرستان دماوند به دلیل قرارگیری در مسیر محور هراز است که با تجهیزات و امکانات مطلوب به مسافران و گردشگران خدمات‌رسانی می‌کند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند بیان کرد: امسال سياه چادر و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات در ورودی شهر دماوند دایر شده بود که در به طور کلی ۳۴ هزار و ۲۰۰ نفر مسافر نوروزی از این مجموعه بازدید داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا