برگزاری صحیح انتخابات و امانتداری از اولویت‌های دولت است/ ۱۱۳ شعبه آماده میزبانی از مردم در روز اخذ رأی هستند/ دولت در برگزاری انتخابات هیچ‌گونه جانب‌داری ندارد

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه برگزاری صحیح انتخابات و امانتداری از اولویت‌های دولت است، گفت: ۱۱۳ شعبه آماده میزبانی از مردم در روز اخذ رأی هستند و دولت در برگزاری انتخابات هیچ‌گونه جانبداری ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، رضا طاهرخانی در نشست ستاد انتخابات شهرستان دماوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت و رییس‌جمهور مردمی اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با موفقیت در حال اجراست.

وی تاکید کرد که این انتخابات در چهار محور سلامت، امنیت، رقابت، و مشارکت برگزار خواهد شد و تمامی اقدامات لازم برای تضمین این موارد انجام شده است.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: در اجرای سیاست‌های نظام، کار در خصوص انتخابات آغاز شده و تاکنون مشکلی نداشته‌ایم و در موضوع کمیته‌ها، همه کارها به موقع و به درستی انجام شده و ۱۱۳ شعبه در نظر گرفته شده‌اند که آماده میزبانی از مردم در روز اخذ رأی هستند.

طاهرخانی تصریح کرد: دولت در برگزاری انتخابات هیچ‌گونه جانبداری ندارد و برگزاری صحیح انتخابات و امانتداری از رأی مردم از اولویت‌های دولت است و تمام تلاش و دغدغه ستاد انتخابات این است که انتخاباتی پرشور با حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی داشته باشیم.

* حرکت جهادی مدیران باید تا آخرین لحظات کاری استمرار داشته باشد/ می‌خواهیم دولت آینده پشتوانه حضور مردم را داشته باشد / همه مدیران در بحث انتخابات رعایت کامل قانون را نشان دهند

فرماندار شهرستان دماوند در ادامه گفت: هیچ‌کدام از مدیران و کارمندان حق ورود به بحث تبلیغات کاندیداهای انتخابات را ندارند، مگر در حالت مرخصی؛ دولت خود را ملزم می‌داند که در چهارچوب قانون و اهداف نظام به بهترین نحو ممکن امانتدار رأی مردم در انتخابات باشد.

طاهرخانی ادامه داد: باید اقدامات مؤثری در جهت امیدآفرینی در جامعه و تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در شهرستان انجام شود و در این مدت خدمت‌رسانی، حضور مثمر مدیران با روحیه انقلابی و حرکت جهادی باید به چشم بیاید و مدیران موظف هستند پاسخگوی مطالبات مردم باشند و تحقق آنها را پیگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: کار مستمر مدیران باید دیده شود و وحدت و همدلی دولت تا آخرین لحظات کاری ادامه داشته باشد؛ این خدمات مستمر و پویایی دولت باید موجب اعتماد مردم و امیدآفرینی در سطح جامعه حوزه استحفاظی شود و همه مدیران باید در بحث انتخابات رعایت کامل قانون را نشان دهند و بی‌طرفی را رعایت کنند.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: در بحث تبلیغات در سطح کشور کار در حال انجام است و انتظار داریم نامزدها با حاکم کردن اخلاق‌مداری، صحنه عزت و رقابت سالم را از مردم بخواهند و حضور گسترده مردم در انتخابات برای ما و نظام مهم است و می‌خواهیم دولت آینده پشتوانه حضور مردم را داشته باشد و در ادامه راه شهدای دولت حرکت کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا