امام جمعه بخش رودهن:

اگر کسی می‌خواهد در مورد خطبه‌های نمازجمعه قضاوت کند باید همه مطالب بیان شده را بشنود نه بخشی از آن را / با ساخت و سازهای غیرمجاز موافق نیستیم/ تریبون نماز جمعه برای مطالبه‌گری است

امام جمعه رودهن یکی از مشکلات شهرستان دماوند را وجود ساخت و سازهای غیرمجاز اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش رودهن، حجت‌الاسلام حسینی، امام جمعه بخش رودهن با بیان اینکه همه در کنار یکدیگر قرار داریم و مقابل هم نیستیم، اظهار کرد: اگر کسی می‌خواهد که خطبه‌های نماز جمعه را گوش کند، باید همه سخنان را به خوبی گوش دهد؛ برداشت‌ها از بخشی از سخنان متفاوت بوده و لازم است که کل سخنان شنیده شود.

امام جمعه رودهن با اشاره به خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته گفت: در نماز جمعه هفته گذشته اعلام کردیم که یکی از مشکلات شهرستان دماوند، وجود ساخت و سازهای غیرمجاز است.

حسینی خاطرنشان کرد: در روند پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، اگر مسئولان رویه هماهنگ و همسانی داشته باشند و در کار آنها تبعیضی مشاهده نشود و زمان اقدامشان به هنگام باشد، از آنها حمایت می‌کنیم.

امام جمعه رودهن افزود: اگر با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد می‌شود، باید با ترک فعل کسانی که مسئولیت پیشگیری داشته‌اند، نیز برخورد صورت گیرد؛ ساختمان‌های چند طبقه یک شب ساخته نشده‌اند، بالاخره عده‌ای چشم خود را روی آن بسته‌اند.

حسینی با تأکید بر اینکه در خطبه‌های نماز جمعه از بی‌قانونی حمایت نکردیم، بلکه از اجرای درست قانون حمایت کردیم، گفت: تریبون نماز جمعه برای مطالبه‌گری است؛ ضمن پیگیری مطالبات مردمی، زحمات مسئولان را ارج می‌نهیم؛ اگر یک بار انتقادی در خطبه‌ها می‌شود، ده‌ها بار تجلیل می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا