اولین نشست شورای مشورتی ایثارگران دستگاه‌های اجرایی شهرستان دماوند

فرماندار شهرستان دماوند ضمن ضرورت تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران، تاکید کرد ادارات شهرستان می‌بایست به نام مقدس شهدا نام‌گذاری شوند و تصاویر و وصیت نامه شهدا نیز در ساختمان‌های ادارای نصب گردد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، اولین نشست مسئولین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی شهرستان دماوند به ریاست طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند و با حضور عرب سرهنگی مشاور ایثارگران فرمانداری، خانجانی رئیس اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شرق استان تهران، صدیفی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند و مسئولین ایثارگران کلیه ادارات شهرستان در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری دماوند برگزار شد.

در این نشست اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای حفظ کرامت و جایگاه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان گرانقدر پرداخته و گزارش شش ماهه ادارات خود را در سال ۱۴۰۲ ارائه نمودند.

*تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه ذاتی دستگاه‌های اجرایی است/ نامگذاری ادارات شهرستان دماوند به نام شهدا

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه فرهنگ ایثار و تفکر بسیجی باید در ادارات ترویج پیدا کند، افزود: تکریم، تعظیم و پاسداشت خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه ذاتی دستگاه‌های اجرایی است.

رضا طاهرخانی در نشست مسئولین دفاتر ایثارگران دستگاه‌های اجرایی شهرستان دماوند گفت: همه ادارات شهرستان می‌بایست به نام مقدس شهدا نام‌گذاری شوند ضمن اینکه تصاویر و وصیت نامه شهدا نیز در ساختمان‌های ادارای نصب گردد.

وی با بیان اینکه می‌بایست همانند شهدای عزیز، جانبازان و ایثارگان گرانقدر روحیه انقلابی و جهادی داشته باشیم اظهار داشت: باید رفتار و گفتارمان هم جهادی باشد و در حرف و عمل طوری رفتار کنیم که مردم نسبت به دولت و نظام امیدوارتر شوند.

فرماندار شهرستان دماوند در پایان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در خصوص امید‌آفرینی در جامعه گفت: امید‌آفرینی به حرف و شعار نیست بلکه به عمل، کار و تلاش شبانه‌روزی و یک تکلیف برای همه است‌.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا