رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند:

گازرسانی به امامزاده هاشم دماوند به روش ایستگاه سی.ان.جی در سال آینده/ مرحله نهایی فاز اول طرح جامع عمرانی امامزاده هاشم(ع) دماوند/ اجرای طرح آرامش بهاری سال 98 در 5 بقعه متبرکه دماوند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند از اجرای طرح آرامش بهاری سال 98 در پنج بقعه متبرکه شهرستان دماوند خبر داد و گفت: گازرسانی به امامزاده هاشم(ع) دماوند به روش ایستگاه سی.ان.جی در سال آینده اجرایی می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد اشرفی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: حدود چهار سال است که کار عمرانی در آستان مقدس امامزاده هاشم(ع) شهر دماوند شروع شده و در مرحله نهایی فاز اول طرح جامع بقعه متبرکه هستیم.

وی افزود: در سال جاری یک پروژه نیمه کاره تجاری در قسمت شرقی امامزادههاشم (ع) شهر دماوند با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان تکمیل و به مزایده گذاشته شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند گفت: هیئت امنای آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) شهر دماوند و دیگر همکاران آماده استقبال از مسافران نوروزی هستند و چهار نفر از مبلغین با تخصص‌های خانواده، کودک و مشاوره از ۲۸ اسفندماه تا ۱۸ فروردین‌ماه در امامزاده هاشم (ع) مستقر خواهند شد.

*به‌دلیل کمبود بودجه و تورم بنرهای تبلیغات محیطی اداره اوقاف و امور خیریه دماوند را کاهش داده‌ایم/ در طول ایام نوروز 98 تمام ادارات و ارگان‌های دولتی و خدماتی در آستان مقدس امامزاده هاشم(ع) دماوند مستقر می‌شوند

اشرفی با بیان اینکه جوایزی برای این امور تهیه شده است اما به دلیل کمبود بودجه و تورم بنرهای تبلیغات محیطی را کاهش داده‌ایم، گفت: نزدیک به ۶ سال است که طرح آرامش بهاری هر سال در آستانه بهار برگزار می‌شود و هر سال در کشور دو هزار امامزاده میزبان مسافران نوروزی هستند.

وی با اشاره به مشکل نبود تأمین سوخت آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) شهر دماوند گفت: طی نشست‌های و پیگیری‌های توسط هیئت امنای آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) شهر دماوند ضمن فراهم‌سازی زیرساخت‌ها و تجهیزات مقرر شده است، در سال آینده از طریق ایستگاه سی.ان.جی گازرسانی به امامزاده هاشم (ع) شهر دماوند انجام شود و مسئولان پیگیر این موضوع هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند بیان کرد: همچنین مقرر است در طول ایام نوروز 98 تمام ادارات و ارگان‌های دولتی و خدماتی در این مکان مستقر شوند.

اشرفی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری سال 98 در بقاع متبرکه شهرستان دماوند گفت: امسال پنج امامزاده شامل امامزاده عبدالله روستای آئینه ورزان، عیسی (ع) روستای زیارت، امامزاده شمس‌الدین محمد (ع) و امامزاده محمد (ع) شلمبه طرح مذکور را اجرا و به مسافران خدمات‌دهی می‌کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی هزینه‌ها و خرج کردها بالاست اما سعی به راین می‌باشد که مسافران با رضایت بروند و محیط مناسبی فراهم شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا