استفاده حداکثری از ظرفیت‌های امام جمعه رودهن جهت ارائه خدمت بی‌منت به مددجویان فهیم بهزیستی شهرستان دماوند/ استقرار صندوق جمع‌آوری کفاره و زکات فطریه توسط بهزیستی جهت توزیع بین مددجویان

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند به مناسبت فرارسیدن سال نو با حضرت حجةالاسلام والمسلمين حاج آقا حسینی امام جمعه رودهن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، معادی ضمن تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۳، آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تقدیر و تشکر از زحمات امام جمعه محبوب و مردمی بخش رودهن و حمایت همه جانبه از مددجویان فهیم و مجموعه مقدس و خدوم بهزیستی، ابراز امیدواری کرد در سال جدید نیز همانند سال گذشته استفاده حداکثری از ظرفیت‌های امام جمعه رودهن جهت ارائه خدمت بی‌منت به مددجویان فهیم بهزیستی شهرستان صورت پذیرد.

در ضمن طی این دیدار صمیمانه، جهت استقرار صندوق جمع‌آوری کفاره و زکات فطریه توسط بهزیستی جهت توزیع بین مددجویان بهزیستی در بخش رودهن هماهنگی‌های لازم انجام شد.

حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی امام جمعه بخش رودهن بیان کرد: بهزیستی، سازمانی فرهنگی، اجتماعی و امدادی است که به منظور گسترش رحمت الهی در جامعه و حفظ ارزش‌ها و کرامات والای انسانی، مجموعه خدماتی را ارائه می‌دهد.

️وی افزود: همراهی و مشورت با مسئولین شهرستانی و استفاده از تجربیات آنها نقش بسیار مؤثری در انجام اقدامات فرهنگی در ادارات دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا