آغاز نصب پایه چراغ های دکوراتیو شهری در خیابان شهید مطهری شهر کیلان/ تامین روشنایی معابر بلوار کردر، میدان امیر کبیر و بلوار ساران در دستور کار است

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از آغاز نصب پایه چراغ های دکوراتیو شهری در خیابان شهید مطهری شهر کیلان خبر داد و گفت: تامین روشنایی معابر بلوار کردر، میدان امیر کبیر و بلوار ساران در دستور کار است.

پیمان آقاجان‌احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: با توجه به نیاز شهری و پس از آنکه اقدامات گسترده ای در زمینه تعویض لامپ های تیر برق های سطح شهر به منظور ارتقاء روشنایی شهر در شب صورت گرفت.

وی افزود: نصب پایه چراغ‌های دکوراتیو در خیابان شهید مطهری با همت واحد تاُسیسات شهرداری کیلان آغاز شد؛ در انتخاب این پایه چراغ ها که حدود هفت متر ارتفاع دارند به همخوانی با محیط و کیفیت دقت شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: نصب این پایه چراغ ها که با پیشنهاد و پیگیری های شورای اسلامی شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفت و در روزهای آتی ادامه دار خواهد بود.

آقاجان احمدی عنوان کرد: مدل‌های دیگری از آن با ظاهر و ارتفاع متفاوت برای بلوار کردر، میدان امیر کبیر و بلوار ساران و… در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: شهروندان شریف می توانند هرگونه نیاز به تعویض لامپ را از طریق تماس تلفنی با واحد شبانه‌روزی ۱۳۷ پیگیری نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا