رئیس اداره گاز شهرستان دماوند خبر داد؛

اجرای ۴۷ هزار متر عملیات شبکه‌گذاری گاز در شهرستان دماوند/ ضرورت تشکیل کمیته حفاری در شهرستان دماوند جهت حفظ تاسیسات زیرزمینی

رئیس اداره گاز شهرستان دماوند از اجرای ۴۷ هزار متر عملیات شبکه‌گذاری گاز و ضرورت تشکیل کمیته حفاری جهت حفظ تاسیسات زیرزمینی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، اصغر مهری در نخستین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سال ۹۷ با حضور جمعی از مسئولان اظهار کرد: در سال ۹۶ در زمینه مباحث اجرایی ۴۷ هزار متر شبکه‌گذاری در این شهرستان انجام شد.

وی افزود: همچنین پنج هزار مورد واگذاری اشتراک و یک‌هزار و ۲۰۰ نصب علمک صورت گرفت و علی‌رغم اقدامات انجام شده، خود را ملزم کردیم که در سال جدید روند بهتری در پیش بگیریم.

رئیس اداره گاز شهرستان دماوند از حفظ تاسیسات زیرزمینی و شیرهای خطوط گاز در معابر به عنوان یکی از موضوعات مهم نام برد و بیان کرد: از شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و ادارات خدمات‌رسان خواهشمندیم که این موضوع مهم را مورد توجه قرار دهند.

مهری به بیان پیشنهادی تحت‌عنوان تشکیل کمیته حفاری در شهرستان دماوند پرداخت و گفت: تشکیل این کمیته موجب می‌شود تا تعامل بیشتری بین ادارات به جهت حفظ تاسیسات زیرزمینی صورت گیرد، زیرا اگر به این موضوع کم‌توجهی شود تبعاتی مانند انفجار و آتش‌سوزی در پی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: همچنین پرداخت بدهی گاز از موضوعات قابل توجه می‌باشد و برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و توسعه گازرسانی شهری و روستایی بسیار مهم است.

رئیس اداره گاز شهرستان دماوند با توجه به پاسخ درخواست برای مجوز حفاری‌ها اظهار داشت: دهیاری‌ها و بخشداری‌ها با توجه به قانون جدید واگذاری خدمات به بناهای فاقد مجوز، مساعدت بیشتری داشته باشند، به ویژه در شهرهای دماوند و آبسرد که متقاضی بسیاری دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن