سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان:

بلاتکلیفی واگذاری بیش از ۴۰۰ هکتار از اراضی شهر کیلان به مردم در زمان شهردار سابق

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان با اشاره به بلاتکلیفی بیش از ۴۰۰ هکتار از اراضی واگذار شده شهر کیلان در زمان شهردار سابق، گفت: با این وجود ۸۰۰ میلیارد تومان شهرداری و شورای اسلامی شهر کیلان به علت عدم واگذاری ۴۰۰ هکتار از اراضی به مردم  بدهکار است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سید اصغر میرعلی‌نقی در نشست بررسی مسائل حوزه قضایی شهرستان دماوند با حضور معاون سیاسی امنیتی دادستانی کل کشور ضمن تبریک هفته قوه قضایی اظهار داشت: در شهر قدیمی ۶۶ ساله کیلان در سالیان قبل زمین‌هایی واگذار شده است، این زمین‌ها در همین نظام و از سال ۸۱ تا چند سال اخیر واگذار شده‌اند که هم مسئولان و هم مردم را گرفتار کرده است.

وی افزود: برای رفع مشکل زمین‌ها دستمان به هیچ جایی بند نیست و بدهی ما به مردم که متعهد هستیم و بارها این موضوع پیگیری شده است و تقاضا می‌شود، جلسات دارای خروجی باشند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: بیش از ۴۰۰ هکتار زمین در زمان شهردار قبل واگذار شده است، همه مسئولان می‌دانند که راهی نداریم و امروز ۸۰۰ میلیارد تومان بدهکاریم در حالی که بودجه سالیانه ما ۱۷ میلیارد است و دو ماه دیگر این رقم به دو هزار میلیارد می‌رسد.

میرعلی‌نقی بیان کرد: امیدواریم قول‌هایی که دولت در خصوص زمین‌ها می‌دهد، به واقعیت بپیوندد و عملیاتی شود زیرا شهرداری زمین‌هایی را در سال‌های گذشته با قیمت پایین خریداری کرده و امروز قیمت آنها بسیار افزایش یافته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان در ادامه گفت: اجازه دهید این مشکل را حل کرده و به هر طریق ممکن پاسخگوی مردم باشیم.

*بیش از ۱۷۰۰ ویلای لوکس در محله‌ای به نام زان ساخته شده است

وی افزود: شهر کیلان بزرگ‌ترین حریم شهرستان دماوند را دارا می‌باشد، محله‌ای به نام زان در این شهر وجود دارد که بیش از ۱۷۰۰ ویلای لوکس در طول ۱۲ سال در آن ساخته شده است، و درخواست می‌شود سرمایه ملی برابر قانون به خزانه دولت برود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن