سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان:

بلاتکلیفی واگذاری بیش از 400 هکتار از اراضی شهر کیلان به مردم در زمان شهردار سابق

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان با اشاره به بلاتکلیفی بیش از 400 هکتار از اراضی واگذار شده شهر کیلان در زمان شهردار سابق، گفت: با این وجود 800 میلیارد تومان شهرداری و شورای اسلامی شهر کیلان به علت عدم واگذاری 400 هکتار از اراضی به مردم  بدهکار است.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید اصغر میرعلی‌نقی در نشست بررسی مسائل حوزه قضایی شهرستان دماوند با حضور معاون سیاسی امنیتی دادستانی کل کشور ضمن تبریک هفته قوه قضایی اظهار داشت: در شهر قدیمی 66 ساله کیلان در سالیان قبل زمین‌هایی واگذار شده است، این زمین‌ها در همین نظام و از سال 81 تا چند سال اخیر واگذار شده‌اند که هم مسئولان و هم مردم را گرفتار کرده است.

وی افزود: برای رفع مشکل زمین‌ها دستمان به هیچ جایی بند نیست و بدهی ما به مردم که متعهد هستیم و بارها این موضوع پیگیری شده است و تقاضا می‌شود، جلسات دارای خروجی باشند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: بیش از 400 هکتار زمین در زمان شهردار قبل واگذار شده است، همه مسئولان می‌دانند که راهی نداریم و امروز 800 میلیارد تومان بدهکاریم در حالی که بودجه سالیانه ما 17 میلیارد است و دو ماه دیگر این رقم به دو هزار میلیارد می‌رسد.

میرعلی‌نقی بیان کرد: امیدواریم قول‌هایی که دولت در خصوص زمین‌ها می‌دهد، به واقعیت بپیوندد و عملیاتی شود زیرا شهرداری زمین‌هایی را در سال‌های گذشته با قیمت پایین خریداری کرده و امروز قیمت آنها بسیار افزایش یافته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کیلان در ادامه گفت: اجازه دهید این مشکل را حل کرده و به هر طریق ممکن پاسخگوی مردم باشیم.

*بیش از 1700 ویلای لوکس در محله‌ای به نام زان ساخته شده است

وی افزود: شهر کیلان بزرگ‌ترین حریم شهرستان دماوند را دارا می‌باشد، محله‌ای به نام زان در این شهر وجود دارد که بیش از 1700 ویلای لوکس در طول 12 سال در آن ساخته شده است، و درخواست می‌شود سرمایه ملی برابر قانون به خزانه دولت برود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن