مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران:

30 مگاوات به ظرفیت برق شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند طی روزهای آتی اضافه می‌شود/ صدور ۱۸۶ مجوز ساخت و ساز در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: 30 مگاوات به ظرفیت برق شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند طی روزهای آتی اضافه می‌شود.

سعید صادقی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند با حضور مدیران شرکت توزیع برق استان تهران و شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: امروز به همراه نماینده محترم مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس و مدیران برق منطقه‌ای و شرکت توزیع استان از شهرک صنعتی دماوند بازدید شد، موضوع اصلی در خصوص بررسی پیشرفت فیزیکی احداث پست 63 سیار شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند است.

وی افزود: با توجه به تفاهمنامه‌ای از یک سال و نیم گذشته، پست سیار رو به اتمام است و احتمالا تا 10 روز آینده بهره برداری می‌شود و 30 مگاوات به ظرفیت برق شهرک صنعتی دماوند 2 اضافه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در رابطه با وضعیت پروژه‌های عمرانی نواحی صنعتی تصریح کرد: بسیاری از پروژه‌های زیرساختی در شهرک انجام شده‌اند و واحدهای صنعتی نیز در 7 تا 8 ماه گذشته از نظر ساخت و ساز پیشرفت‌های قابل توجهی داشته‌اند.

صادقی اضافه کرد: امید است به زودی شاهد بهره برداری پی در پی واحدهای صنعتی در این شهرک باشیم که اشتغال مناسبی را به همراه خواهند داشت.

وی گفت: در حال حاضر بیش از 60 واحد در این شهرک در حال ساخت و ساز هستند همچنین 7 واحد به بهره برداری رسیده‌اند و در شرف اخذ پروانه می‌باشند که به طور کلی 186 مجوز ساخت و ساز صادر شده و 70 مورد دیگر فعال و در مراحل مختلف ساخت و ساز به سر می‌برند.

*جانمایی ۷ نقطه جهت تخصیص ۱۵ لیتر بر ثانیه آب به شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در مورد تخصیص آب نیز گفت: مقرر بود طبق مصوبه ستاد تسهیل 15 لیتر بر ثانیه آب تخصیص یابد اما با توجه به بررسی‌های امور آب، منطقه امکان حفر چاه جدید نداشت.

صادقی عنوان داشت: مجددا مقرر شد که چند چاه کشاورزی که در حال حاضر بلااستفاده هستند شناسایی و به امور آب معرفی شوند تا جابجایی بین چاه کشاورزی برای شهرک صورت گیرد که 7 چاه در منطقه شناسایی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا