تأمین اعتبار 2 میلیارد تومانی توسط شهرداری دماوند جهت تکمیل کتابخانه پیمان

فرماندار شهرستان دماوند گفت: دو میلیارد تومان اعتبار توسط شهرداری دماوند جهت تکمیل کتابخانه پیمان تأمین اعتبار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مجید صفری در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دماوند که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، نسبت به بررسی وضعیت کتابخانه پیمان در دماوند پرداخت و اظهار داشت: در این نشست شهرداری دماوند ملزم به مساعدت در زمینه تأمین اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد تومان به جهت تکمیل کتابخانه پیمان است.

وی گفت: علاوه بر این، تمهیداتی در جهت تسهیل راه دسترسی کتابخانه پیمان اندیشیده می‌شود تا در نهایت، تا پایان سال جاری به نتایج خوبی در این خصوص برسیم.

عباس صفری، شهردار دماوند گفت: کتابخانه پیمان براساس تعیین محل زمینی که در سال گذشته‌های انجام گرفت، ساخته شد اما براثر برخی ناملایمات در زمان خودش نیمه تمام باقی ماند.

وی افزود: طی توافقی فی‌مابین شهرداری و مهندس پیمان که خیر این کتابخانه است با حضور استاندار وقت و فرماندار، مقرر شد که کتابخانه به شهرداری واگذار شود و شهرداری نسبت به تکمیل و بهره‌برداری از آن اقدام کند.

شهردار دماوند گفت: امسال نیز مبلغ یک میلیارد برای تکمیل این پروژه تأمین اعتبار شده است و در صورت نیاز به اعتبار دیگر برای مابقی پروژه، تأمین اعتبار می‌شود.

صفری عنوان کرد: یک پیاده رو با عرض چهار متر در سمت شمال و یک راه دسترسی سواره از جنوب برای این پروژه تعریف شده است، همچنین قسمتی از پشت بام پروژه معلم در اختیار این پروژه است تا به عنوان راه دسترسی استفاده شود.

وی ادامه داد: برای این پروژه پارکینگی به مساحت هزار مترمربع نیز تعبیه شده است و تلاش می‌شود این پروژه که جزو مطالبات حقیقی شهر است ظرف مدت کوتاه نهایی شود.

شهردار دماوند گفت: هزینه احداث این پروژه تاکنون توسط خیر تأمین شده اما راه‌های دسترسی را شهرداری احداث کرده است و امیدواریم با مبالغ موجود و اعتبارات آتی این پروژه که در ضلع شرقی دانشگاه آزاد قرار دارد، تکمیل شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن