۸۱ نفر از داوطلبان انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه دماوند و فیروزکوه تایید نهایی شده‌اند/ تاکنون ۱۶ نفر عدم تایید، ۵ نفر عدم احراز و یک نفر انصراف خود را اعلام کرد

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه ۸۱ نفر از داوطلبان انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه دماوند و فیروزکوه تایید نهایی شده‌اند، گفت: تاکنون ۱۶ نفر عدم تایید، ۵ نفر عدم احراز و یک نفر انصراف خود را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، رضا طاهرخانی در نشست شورای اداری شهرستان دماوند اظهار داشت: شهرستان دماوند همچون دیگر نقاط کشور طبق برنامه های ستاد انتخابات، مراحل پیش ثبت نام و ثبت نام را انجام داده است که در این شهرستان، ۱۹۸ نفر در مرحله پیش و ۱۰۳ نفر در مرحله ثبت نام، اسامی خود را در سامانه مربوطه ثبت کردند.

وی افزود: در بحث بررسی صلاحیت‌ها، در بررسی‌های صورت گرفته بصورت میدانی و استعلامات متعدد و همچنین برگزاری جلسات مشترک شبانه روزی با هیات اجرایی و نظارت از ۱۰۳ نفر ثبت‌نام شده، ۸۱ نفر تایید نهایی، ۱۶ نفر عدم تایید ۵ نفر عدم احراز و یک نفر انصراف خود را اعلام نمود.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: داوطلبان تا ۲۵ آبان‌ماه به مدت چهار روز جهت اعتراض اقدام نمودند که اکنون هیات نظارت استان و نظارت مرکزی ۵۰ روز زمان دارند تا به اعتراض‌ها رسیدگی نموده و بعد از آن اسامی نهایی را در ۱۴ آذرماه به فرمانداری اعلام نمایند.

طاهرخانی عنوان کرد: ستاد انتخابات شهرستان دماوند همگام با ستاد انتخابات کشور در راستای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که اهل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت حفظ شود، گام برداشته و برنامه‌ریزی خواهد داشت.

وی گفت: دولت به عنوان مجری انتخابات هیچگونه دخالتی برای داوطلبان امور، حمایت و یا ایجاد محدودیت ندارد در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب گام برمی‌دارد و از مسئولان شهرستان نیز می‌خواهیم حرکتی از سوی آنان انجام نشود تا برداشت ناصحیحی صورت گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا