شهردار آبعلی؛

یک طرفه‌شدن محور هراز مشکلاتی را برای کسبه و اهالی شهر آبعلی ایجاد می‌کند/ یک طرفه‌شدن محور هراز از محدوده پیست اسکی آبعلی پیشنهاد می‌شود

شهردار آبعلی با بیان اینکه یک طرفه‌شدن محور هراز مشکلاتی را برای کسبه و اهالی شهر آبعلی ایجاد می‌کند، گفت: یک طرفه‌شدن محور هراز از محدوده پیست اسکی آبعلی پیشنهاد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، کاظم شریف آهی در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان در محل فرمانداری اظهار داشت: بحث یک طرفه‌شدن محور هراز از مواردی است که از سال‌های گذشته پیگیری می‌شود و به نتیجه‌ای ختم نمی‌شود؛ ما هرساله مشکلات متعددی به ویژه در زمان ممنوعیت تردد کامیون‌ها در این محور داریم که موجب ایجاد مشکلات برای کسبه و اهالی شهر آبعلی می‌شود.

وی افزود: پیشنهاد ما یک طرفه‌شدن جاده در زمان ضرورت از محدوده پیست اسکی آبعلی است؛ چرا که دارای پارکینگ، نمازخانه و سرویس بهداشتی می‌باشد و افراد می‌توانند به نحو بهتری از خدمات بهره‌مند شوند؛ علاوه بر این مشکل افرادی که می‌خواهند به آبعلی، مشا و دماوند دسترسی داشته باشند برطرف می‌شود.

شهردار آبعلی ادامه داد: در محدوده شهر آبعلی تا رودهن حد فاصل ورودی مدرس دو تا آتش‌نشانی، پیچ سنگی بزرگی وجود دارد که چهار لاین خودرو از محور مازندران وارد این محل می‌شوند در حالی که در این قسمت تبدیل به دو لاین می‌شود و از این رو شاهد بروز ترافیک سنگین هستیم.

شریف آهی اضافه کرد: در این خصوص اگر اداره راه و سایر دستگاه‌های مرتبط همکاری کنند می‌توان با تعریض جاده این مشکل را مرتفع کرد.

وی در خصوص بحث سرعت‌گیرها در این شهر گفت: متاسفانه در این خصوص از سرعت‌کاه‌های «یوپی‌وی‌سی: استفاده می‌شود که هر ساله با انجام عملیات برف‌روبی این سرعتکاه‌ها توسط لودر و خودروهای برف‌روب کنده می‌شود، به نظر می‌رسد استفاده از سرعت‌کاه آسفالته در این زمینه موثرتر باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن