طنین فریاد استکبار ستیزی یوم الله ۱۳ آبان ماه در رودهن + تصاویر

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه روز استکبار ستیزی در بخش رودهن با حضور گسترده پرشور دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، صبح امروز دوشنبه ۱۳ آبان ماه مصادف با روز استکبارستیزی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان و دانش‌آموزان، راهپیمایی سیزدهم آبان‌ماه با حضور مسئولان، اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان در بخش رودهن برگزار شد و ولایتمداران فریاد مرگ بر آمریکا و هیهات مِنَّا الذِّلَّه سر دادند.

راهپیمایان در طول مسیر با دست داشتن پلاکاردهایی بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خون‌خوارش نشان دادند.

دانش‌آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم ولایت مدار و شهیدپرور بخش رودهن با حضور در این راهپیمایی بار دیگر پایبندی خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی و لبیک به ندای حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب به نمایش گذاشتند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم قطعنامه سراسری روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت و حاضرین با شعارهای الله‌اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن