در آستانه حماسه عظیم اربعین حسینی؛

یادواره شهدای حوزه علمیه دماوند برگزار شد

در آستانه حماسه عظیم اربعین حسینی، یادواره ۱۱ طلبه شهید در مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان دماوند به همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید آقایی، مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در مراسم یادواره شهدای حوزه علمیه دماوند اظهار داشت: کسی که در راه حاجت ولی خدا حرکت نکند، مبتلا به ادای حاجت دشمن خدا می‌شود و زمانی که در راه ولی خدا حرکت نکردی، در راه دشمن خدا حرکت خواهی کرد.

وی افزود: یک بعد از مقامات شهید، بعد فردی وی است؛ بعد دیگر شهید بعد هدایت‌گری اجتماعی شهید است که در جامعه روشنگری و دستگیری می‌کنند.

وی افزود: بعد سوم شهید بعد تاریخی شهید است که شهید آینده و تاریخ را باز می‌کند و شهید تاریخ‌ساز است و به فرموده رهبر انقلاب، شهید تاریخ را تغذیه می‌کند.

مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: آنچه حضرت امام(ره) در دهه ۶٠ فرمودند که جنگ ما سطح فلسطین را در می‌نوردند و بیداری در آفریقا را در پی داشت، امروز ترجمان آن را می‌بینیم.

آقایی تصریح کرد: کار عراق به جایی رسیده بود که به گفته نوری مالکی ۴٨ ساعت تا سقوط کامل آن فاصله داشت و حضور سردار سلیمانی این فضا را تغییر داد و امروز جاده کریدور مقاومت تهران را به دمشق و بیروت متصل می‌کند.

وی گفت: امروز یمن که جزو ۵ کشور فقیر آسیا است، با ارزش‌ترین شرکت اقتصادی دنیا یعنی شرکت آرامکو را با حمله پهبادی تولیدش را به نصف کاهش می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن