شرکت بانوان کارآفرین گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال دماوند در نمایشگاه بین‌المللی کشور ترکیه

بانوان کارآفرین گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال دماوند در نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینی بانوان به میزبانی شهر غازی عینتاب کشور ترکیه شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، این نمایشگاه که به مدت سه روز در کشور ترکیه با حضور کشورهای همجوار به جهت هماهنگی و ایجاد همکاری همه جانبه بین کارآفرینان و تولید کنندگان فعالیت‌های فرهنگی و هنری و صنایع‌دستی برگزار شده است.

در این نمایشگاه دو نفر از کارآفرینان برتر شهرستان دماوند با هماهنگی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران و هماهنگی و پیگیری امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان دماوند در این نمایشگاه شرکت کردند.

در این نمایشگاه «طیبه اکبری» و «شیما طاولی» به عنوان نماینده جمعی از بانوان کارآفرین شهرستان دماوند شرکت کردند.

اقدامات اولیه شرکت در این نمایشگاه از طریق سامانه «حامی بانو» یا به اصطلاح همان سامانه اینترنتی فروش محصولات کارآفرین‌های شهرستان‌های استان تهران انجام گرفته است و امیدواریم در آینده بتوانیم تعدادی بیشتری از کارآفرینان شهرستان دماوند را جهت شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی اعزام کنیم.

بانوان کارآفرین گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال شهرستان دماوند بانوان کارآفرین گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال شهرستان دماوند گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال شهرستان دماوند گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال شهرستان دماوند گروه هنری و صنایع‌ دستی اسپیرال شهرستان دماوند

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن