فرمانده انتظامی شهرستان دماوند خبر داد؛

کیف قاپ شهر رودهن دستگیر شد/ این سارق تبعه افغانستانی به ۹ فقره کیف قاپی اعتراف کرده است

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به دستگیری کیف قاپ شهر رودهن گفت: این سارق در بازجویی‌های انجام شده به ۹ فقره کیف قاپی اعتراف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سرهنگ محمدحسن محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت کیف قاپی در شهر رودهن شهرستان دماوند و ایجاد جو ناامنی در بین مردم، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام آگاه انتظامی ادامه داد: با بررسی پرونده‌های موجود، انجام تحقیقات میدانی در محل‌های سرقت، اظهارات شاکیان و اقدامات تخصصی پلیس، محل حضور متهم شناسایی گردید.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی بخش رودهن به محض حضور در محل؛ طی یک عملیات پلیسی، متهم کیف قاپ را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل می‌کنند.

محمدی با اشاره تحقیقات پلیسی به عمل آمده بیان کرد: متهم «ب.ص» تبعه افغانستان در مواجهه با ادله و مستندات و ضمن رویارویی با شکات به ۹ فقره کیف قاپی با همکاری همدستش در سطح بخش رودهن اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به پیگیری پرونده جهت دستگیری همدست وی و معرفی متهم به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی، از شهروندان خواست با مراقبت از اموالشان، زمینه را برای سارقان و افراد سودجو فراهم ننمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن