معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش دماوند:

کوتاهی اداره ثبت دماوند در خصوص صدور اسناد تک برگی به سازمان بازرسی گزارش می‌کنیم

معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش دماوند گفت: کوتاهی اداره ثبت دماوند در خصوص صدور اسناد تک برگی به سازمان بازرسی گزارش می‌کنیم.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی فتحعلی در نخستین نشست شورای آموزش و پرورش دماوند در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: طی یک توافقنامه 2500 مدرسه در سطح کشور بلاتکلیف عنوان شده‌اند که از این تعداد 22 مدرسه مربوط به شهرستان دماوند است و برای این مدارس هزینه‌ها و تمهیدات مالی و انسانی توسط آموزش و پرورش اندیشیده شد.

وی افزود: طی نشستی در دفتر نماینده شهرستان با حضور رئیس اداره بنیاد مسکن و… در خصوص صدور اسناد تک برگی تعیین تکلیف شد اما متاسفانه ما را به بازی دادند.

معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش دماوند بیان کرد: تا کنون 3 بار برای رفع مشکل اسنادی آموزش و پرورش به عنوان یک مساله عمومی به اداره ثبت مراجعه کرده‌ایم اما به جایی نرسیدیم.

 فتحعلی ادامه داد: علیرغم میل باطنی موظف هستیم گزارش کوتاهی اداره ثبت را به سازمان بازرسی ارسال کنیم زیرا این اداره به واقع کوتاهی می‌کند و مقرر بود قبل از عید اسناد صادر شوند،‌ این در حالی است که در شهرستان شهریار ظرف 20 روز نزدیک به 30 سند صادر شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا