رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند:

کلنگ‌زنی یک باب مدرسه ۱۵ کلاسه در مسکن مهر گیلاوند/ کاهش تراکم دانش‌آموزی در منطقه شهری با ساخت مدرسه ۱۵ کلاسه در مسکن مهر گیلاوند

مراسم کلنگ‌زنی مدرسه ۱۵ کلاسه در شهرک مسکن مهر گیلاوند با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

مهرداد پورفتحی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: با توجه به رشد جمعیت در این شهرستان وجود یک مدرسه در مسکن مهر ضرورت داشت.

وی افزود: سال تحصیلی گذشته را با رشد هفت و نیم درصدی تعداد دانش آموزان آغاز کردیم بنابراین قطعاً امسال این رشد دانش‌آموزی را در نظر خواهیم داشت.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند بیان کرد: برای کاهش تراکم دانش‌آموزی در منطقه شهری ساخت این مدرسه ۱۵ کلاسه در دستور کار قرار گرفته که تا یک سال دیگر در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌گیرد.

پورفتحی ادامه داد: در سال ۹۳ مدرسه واقع در مسکن مهر گیلاوند با ظرفیت کم افتتاح شد، اما در حال حاضر مدرسه در دو نوبت فعالیت می‌کند و تراکم دانش‌آموزی در آن افزایش یافته است.

وی ادامه داد: با روند مذکور مدرسه ۱۵ کلاسه در زمینی با مساحت ۶ هزار متر با زیربنای دو هزار متر مربع ساخته می‌شود.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند اضافه کرد: این مدرسه با مشارکت نوسازی مدارس و تأمین اعتبار از سوی راه و شهرسازی ساخته می‌شود و امیدواریم که این مدرسه در شهریور سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن