با حضور مدیرکل شهرک‌های صنعتی استان تهران صورت گرفت؛

کلنگ‌زنی ۵ طرح صنعتی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند

پنج طرح تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند با ظرفیت اشتغال ۱۸۰ نفر کلنگ‌زنی شد.

به گزارش پایکاه خبری تارود، با حضور مدیرکل شهرک‌های صنعتی استان تهران و جمعی از مسئولان شهرستان دماوند پنج طرح تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند کلنگ‌زنی شد.

در این مراسم، کنگ احداث واحدهای صنعتی و تولیدی در زمینه محصولات شوینده و پاک‌ کننده بهداشتی، کیت‌های آزمایشگاهی، بسته‌بندی زعفران، خشکبار و تخم مرغ، تولید لوازم برقی خانگی و ماشین آلات منبت کار چوب به زمین خورد.

با راه‌اندازی این پنج واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند زمینه اشتغال برای ۱۸۰ نفر فراهم خواهد شد.

*بهره‌برداری از ۵ طرح صنعتی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند در کمتر از یکسال/ ساخت و ساز 70 طرح صنعتی در شهرک‌ صنعتی شماره 2 دماوند تا پایان سال جاری

صابر پرنیان، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران در گفت‌وگویی اظهار داشت: امروز پنج طرح تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند با  اشتغال برای ۱۸۰ نفر کنگ‌زنی شد که همه این طرح‌های در کمتر از یکسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: خوشبختانه در سال رونق تولید گام بلندی در زمینه اشتغال در شهرستان دماوند برداشته شده است و امیدواریم تا پایان سال جاری 70 طرح صنعتی در شهرک‌های صنعتی شماره 2 دمواند شروع به ساخت و ساز بکنند.

*ایجاد حدود 7000 نفر اشتغال در شهرک صنعتی شماره 2 دماوند طی سه سال آینده

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده طی سه سال آینده حدود 7000 نفر اشتغال در شهرک صنعتی شماره 2 دماوند ایجاد شود و در حوزه زیرساخت‌های هم سال گذشته زیر یک میلیارد تومان هزینه‌ داشتیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون، تعداد هفت واحد صنعتی غیرفعال در دماوند به چرخه تولید بازگشت؛ همچنین یک زون با تعداد 250 کارگاه در شهرک صنعتی دماوند پیش‌بینی شده که به این ترتیب، کارگاه‌های پراکنده شهر در آن تجمیع شده و به فعالیت خود توسعه می‌دهند.

پرنیان  با بیان اینکه خوشبختانه میزان هزینه زیرساخت‌ها شهرک‌های صنعتی را به 18 میلیارد تومان افزایش دادیم و این میزان اعتبار از داخل منابع مالی شهرک‌های صنعتی استان تهران تامین شده است، گفت: امیدواریم در سال رونق تولید گام‌های بلندتری در راستای فرمان مقام معظم رهبری به منظور توسعه صنعت و اشتغال بیشتر برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن