در چهارمین روز هفته دولت صورت گرفت؛

کلنگ‌زنی و بهره‌برداری از 11 پروژه رفاهی، عمرانی و خدماتی در بخش رودهن/ کلنگ‌زنی احداث ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای جورد

در چهارمین روز هفته دولت، 11 پروژه رفاهی، عمرانی و خدماتی در شهر آبعلی و روستاهای جورد، مهرآباد، خورین و چناران بخش رودهن به بهره‌برداری رسید.

مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه مصادف با چهارمین روز از هفته دولت پروژه‌های بخش رودهن به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: مجتمع پذیرایی بام هراز به مساحت سه هزار مترمربع یکی از پروژه‌های گردشگری بوده که شامل باغ و ۴۰۰ متر مربع زیربناست و فاز اول فضای اقامتگاهی آن به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: فاز دوم این پروژه در آینده به افتتاح خواهد شد که بخش خصوصی این مکان را به بهره‌برداری رسانده و برای ۱۵ نفر اشتغال ایجاد شده است؛ حدود یک میلیارد تومان اعتبار از محل بخش خصوصی برای این پروژه هزینه شده است.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: شهرداری آبعلی چندین پروژه داشته که آسفالت خیابان و جدول‌گذاری با اعتبار ۳۹۰ میلیون تومان از محل تملک و دارایی افتتاح شد و برای حدود ۳۰ نفر اشتغال ایجاد گردید.

*افتتاح مجتمع فرهنگی فدک و خانه هلال شهر آبعلی به همت شهرداری

صفری عنوان کرد: مجتمع فرهنگی فدک و خانه‌هلال شهر آبعلی نیز به همت شهرداری افتتاح شد که حدود ۲۰ نفر نیز در این پروژه که به یک مکان فرهنگی تبدیل شده، مشغول به کار شده‌اند.

وی با اشاره به پروژه‌های روستای مهرآباد ادامه داد: در این روستا آسفالت خیابان به همت دهیاری به بهره‌برداری رسید، اعتبار این پروژه ۲۹۰ میلیون تومان بود، تقریباً تمام معابر روستای مهرآباد با این اقدام آسفالت شدند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در روستای جورد نیز ساختمان دهیاری و شورا کلنگ‌‎زنی شد، همچنین آسفالت معابر با همکاری بنیاد مسکن بهره‌برداری شد.

صفری بیان کرد: در روستای جورد با اعتباری حدود ۶۶۰ میلیون تومان به متراژ ۷۵۴ مترمربع آسفالت اجرا شده است.

وی افزود: بلوار اصلی روستای خورین با اعتبار ۲۷۰ میلیون تومان آسفالت اجرا شده که هزینه‌ها از محل درآمد روستا بوده است.

*افتتاح ساختمان دهیاری چناران با اعتبار ۹۰۰ میلیون تومانی

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: افتتاح ساختمان دهیاری چناران در سه طبقه با زیربنای ۵۶۰۰ متر از دیگر پروژه‌ها بود که ۹۰۰ میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده است.

صفری ادامه داد: در سطح این روستا دوربین‌های امنیتی با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان نصب شده که امروز به بهره‌برداری رسید.

وی تصریح کرد: پروژه تکمیل تأسیسات آبرسانی به شهرک نور در رودهن از پروژه‌های بزرگی است که شامل دو باب مخزن ۵۰۰ و ۱۵۰۰ مترمکعبی می‌باشد و خط انتقال یک کیلومتری و ایستگاه پمپاژ است و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه در برداشته است.

.

.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن