کشف ۳۰۰ قلم انواع روغن خوراکی و قنادی از انبار یک واحد صنفی در منطقه گیلاوند/ ۳۰۰ کیلوگرم مواد تاریخ مصرف گذشته خوراکی و مورد استفاده‌ برای قنادی ضبط و معدوم‌سازی شد

بیش از ۳۰۰ قلم انواع روغن خوراکی و قنادی از انبار یک واحد صنفی در منطقه گیلاوند به‌علت ثبت نبودن در سامانه جامع انبارها کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه، پیرو گزارشات مردمی در خصوص دپوی کالاهای اساسی در انبار یک واحد صنفی اطراف منطقه گیلاوند، بلافاصله گشت مشترک تنظیم بازار شهرستان دماوند در محل حاضر شد.

در این گشت نظارتی با محوریت ستاد تنظیم بازار شهرستان دماوند از دستگاه‌های ذیربط از جمله بازرسی فرمانداری، اتاق اصناف، پلیس نظارت بر امکان عمومی، صمت، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی حضور داشتند.

در مرحله اول جهت بررسی از انبار مذکور متصدی از بازنمودن آن امتناع کرد که پس از طی مراحل بازرسی، پلیس نظارت بر اماکن عمومی با هماهنگی مقامات قضایی شهرستان دماوند نسبت به بازگشایی اقدام کرد و مشاهده شد که تعداد زیادی از انواع روغن قنادی، سرخ کردنی، مایع سرخ کردنی و پخت و پز و اقلام مصرفی قنادی کشف شد.

لازم به ذکر است این اقلام شامل ۲۵ کارتن روغن فامیلا به تعداد ۹ عدد، روغن مایع سویا آفتاب ۱۷ کیلویی به تعداد ۳۹ عدد، روغن قنادی به تعداد ۲۴ کارتن، روغن بهار ۱.۵ لیتری به تعداد ۲۰ عدد بودند که به‌علت ثبت نبودن انبار واحد صنفی در سامانه جامع انبارها این اقلام کشف گردید.

همچنین میزان ۳۰۰ کیلوگرم مواد مصرفی برای قنادی و خوراکی به علت تاریخ مصرف گذشته و نگهداری در غیربهداشتی به‌منظور خارج کردن از چرخه مصرف انسانی ضبط و معدوم‌سازی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا