کشف یک تن مواد غذایی فاسد در گشت مشترک تعزیرات حکومتی دماوند

گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان دماوند با حضور دستگاه‌های نظارتی ویژه اقلام مواد غذایی در منطقه گیلاوند با حضور تعزیرات، دامپزشکی، شبکه بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت، اصناف، فرمانداری، اداره غله برگزار شد‌ و در این گشت مشترک مقدار یک تن مواد غذایی فاسد کشف و امحاء گردید.

بهمن حسن بیگی، رئیس تعزیرات حکومتی شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر عرضه مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی، امروز نظارتی گشت مشترک تعزیرات حکومتی با حضور دستگاه های بازرسی از جمله اصناف، صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی با همراهی فرمانداری در سطح منطقه گیلاوند داشتیم.

وی افزود: در ابتدای ورود به واحد صنفی متوجه حجم انبوهی از مواد پروتینی فاسد و تاریخ گذشته که موجب تعفن این واحد صنفی شده و در این مکان دپو شده بود، مواجه شدیم و با توجه به توضیحاتی که متصدی این واحد صنفی ارائه کردند، دلیل آن غیر موجه محسوب شد.

وی از شهروندان درخواست کرد زمانی که مراجعه برای خرید مواد غذایی و مواد پروتیینی مراجعه می‌کنند، حتما باید به تاریخ مصرف آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد غیربهداشتی حتما از طریق سامانه 124 سازمان معدن و تجارت و یا سامانه 135 سازمان حکومتی یا از طریق بهداشت به ما اطلاع داده دهند تا مورد رسیدگی گردد.

رئیس تعزیرات حکومتی شرق استان تهران گفت: با توجه به تخلفات ثبت شده این واحد صنفی در حال حاضر پلمپ خواهد شد و پرونده برای رسیدگی به مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته به اداره تعذیرات حکومتی و برای تهدید علیه بهداشت عمومی و مواد غذایی به دادگاه ارائه خواهد شد.

.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن