در دیدار مسئولان فرمانداری با بنیاد مسکن دماوند مطرح شد؛

کسب رتبه اول دماوند در صدور اسناد مالکیت در استان تهران/ لزوم مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده در دماوند

در دیدار مسئولان فرمانداری با بنیاد مسکن بر لزوم مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده در شهرستان دماوند نیز تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، فرماندار شهرستان دماوند به همراه معاونان امور فنی و عمرانی و برنامه‌ریزی و اداری مالی از اداره بنیاد مسکن این شهرستان بازدید کردند و این روز را به رئیس و کارکنان این نهاد تبریک گفتند.

محسن حاجی‌عزیزی، رئیس بنیاد مسکن شهرستان دماوند در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن این شهرستان ارائه داد و اظهار داشت: شهرستان دماوند در موضوع صدور اسناد مالکیت توانست رتبه اول استان را کسب نماید.

وی همچنین با اشاره به موضوع مهم احیاء و مرمت بافت‌های فرسوده به خصوص در روستاها خاطرنشان ساخت: با هماهنگی‌های انجام شده و آگاهی‌رسانی که به مردم داشتیم توانستیم با اهداء وام به روستائیان در این زمینه پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم و این موضوع در سال جدید نیز دنبال خواهد شد.

مجید صفری فرماندار شهرستان دماوند نیز در این دیدار، ضمن تبریک سالروز تأسیس بنیاد مسکن با اشاره به اهمیت موضوع بازسازی و مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده با توجه به دستور استاندار  تأکید کرد: شورایی با عنوان شورای هماهنگی روسایی به زودی در بخش مرکزی تشکیل خواهد شد و در این شورا پیرامون مسائل مهم روستایی از جمله مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده بحث و تبادل نظر خواهد و از خود روستاییان و شوراها در این زمینه بهره خواهیم گرفت.

همچنین در این بازدید تصمیماتی پیرامون اجرای پروژه‌های عمرانی در حوزه مأموریت بنیاد مسکن شهرستان اتخاذ شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن