رئیس اداره ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند:

تشکیل کانون یادگیری و آموزش کشاورزی در دماوند/ اجرای اولین کانون یادگیری و آموزش کشاورزی در باغات سیب روستای جابان  

رئیس اداره ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از تشکیل کانون یادگیری و آموزش کشاورزی در این شهرستان خبر داد و گفت: اولین کانون یادگیری و آموزش کشاورزی برای سیب درختی در روستای جابان با حضور ۲۵ بهره‌بردار علاقمند اجرایی شد.

رازقه غلامرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: کانون یادگیری و آموزش کشاورزی برای انتقال تجربه و دانش به مجموعه از واحدهای در زمینه کشاورزی، حفظ نباتات، زراعت و باغبانی، دام و طیور، شیلات آبزیان می‌باشد.

رئیس اداره ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند بیان کرد: در کانون یادگیری سایر بهره‌برداران به عنوان واحد تابعی هستند که توصیه‌های فنی از واحد تولید کننده کانون اصلی کشاورز پیشرو را فرا گرفته و به دیگران انتقال می‌دهند.

غلامرضایی ادامه داد: اولین کانون یادگیری و آموزش کشاورزی برای سیب درختی در روستای جابان باغ آقای یوسف زاده با حضور ۲۵ بهره‌بردار علاقمند برگزار شد که با موضوع هرس درختان سیب در اسفندماه اجرا گردید.

وی بیان کرد: کانون یادگیری در مزارع کشاورزان هر ماه یک موضوع تخصصی را انتقال می‌دهند و برنامه اجرای کانون یک سال زراعی می‌باشد که از اسفند سال ۹۷ شروع تا پایان اسفند ۹۸ ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن