رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند:

افتتاح کانون سلامت محله در شهر رودهن به ‌مناسبت دهه فجر/ ۸ کانون سلامت محله در مناطق شهری و روستایی شهرستان دماوند افتتاح می‌شود

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از کانون سلامت محله در شهر رودهن به ‌مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت: هشت کانون سلامت محله در مناطق شهری و روستایی شهرستان دماوند افتتاح می‌شود.

حسن خیرخواه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: کانون سلامت در مجتمع فرهنگی هنری وصال رودهن با تلاش و همکاری اعضای شورا و مسئولان شهرستان و مرکز بهداشت افتتاح شده است.

وی افزود: در مجموعه شهرستان دماوند اعم از شهر و روستا هشت کانون سلامت محله وجود دارد که در ایام الله دهه فجر چهارمین کانون سلامت دماوند افتتاح می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند هدف از تشکیل این کانون‌ها افزایش مشارکت مردم در سلامت دانست و گفت: کانون سلامت محله در سلامت همه افراد دخیل هستند و خودشان باید به حفظ آن کمک کنند که تمام دستگاه‌ها و مسئولان شهرستان نیز کمک می‌کنند تا این موضوع هر چه بیشتر تحقق یابد.

خیرخواه عنوان کرد: تمام دستگاه‌ها در سلامت نقش دارند و امیدواریم با افتتاح این کانون تمام آموزش‌های مربوط به سلامت به مردم ارائه شود و برنامه‌ها گسترده شده و سطح سلامت ارتقا یابد.

وی گفت: پذیرش مردم در کانون سلامت محله شهر رودهن از امروز شروع شده و ساعت کاری هر روز صبح تا بعدازظهر خدمات مردمی توسط کارشناسان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن