دادستان شهرستان دماوند خطاب به کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی؛

کاندیدای احتمالی شرکت‌کننده در انتخابات مجلس کارناوال مدیران در شهرستان دماوند را‌ه‌اندازی نکنند/ امکانات دولتی و مدیران ادارات دولتی جزء بیت‌المال هستند/ کاندیدای انتخابات از مطرح کردن صحبت‌های جنجالی تفرقه‌انگیز برای اخذ رأی استفاده نکنند

دادستان شهرستان دماوند با بیان اینکه کاندیدای احتمالی شرکت‌کننده در انتخابات مجلس کارناوال مدیران در شهرستان دماوند را‌ه‌اندازی نکنند، گفت: امکانات دولتی و مدیران ادارات دولتی جزء بیت‌المال هستند و کاندیدای انتخابات از مطرح کردن صحبت‌های جنجالی تفرقه‌انگیز برای اخذ رأی استفاده نکنند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مرتضی طهماسبی در هشتمین نشست شورای اداری شهرستان دماوند اظهار داشت: به کاندیداهای انتخاباتی نمایندگی مجلس توصیه می‌کنیم که بسیار هوشیارتر از مردم عادی رفتار کنند.

وی افزود: افرادی که در سمتی مشغول به کار هستند و قصد کاندیداتوری دارند می‌بایست دقت کنند که از امکانات دولتی استفاده نکنند.

دادستان شهرستان دماوند عنوان کرد: مدیران شهرستان نیز جزو بیت‌المال هستند لذا نامزدهای انتخاباتی نباید کارناوال مدیران راه بیاندازند، نیاز نیست چند مدیر در اطراف یک مسئول باشد تا بدانیم این مسئول قصد انجام کار و خدمترسانی را دارد.

*رصد اطلاعاتی و امنیتی کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی در بحث تایید صلاحیت انجام مي‌شود

طهماسبی ادامه داد: برای انتخابات آینده، اساسا عملکرد افراد در گذشته مورد ارزیابی قرار می‌گیرد لذا این موضوع باید مدنظر باشد همچنین نامزدها در اظهارات خود صرفا برای جمع کردن آرا صحبت‌هایی نکنند که باعث تفرقه و جنجال شود بنابراین با جنجال آفرینی رای جمع نشود.

وی تصریح کرد: کاندیداهای نمایندگی باید مواظب اظهار نظرات خود باشند زیرا در شورای تامین مطرح کردیم و این افراد از ابتدای سال در رصد اطلاعاتی و امنیتی قرار دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا