فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران خبر داد؛

کشف کارگاه تولید مکمل‌های قاچاق بدنسازی در رودهن به ارزش ۳٫۵ میلیارد ریال

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف کارگاه تولید مکمل‌های قاچاق بدن‌سازی به ارزش تقریبی ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در رودهن شهرستان دماوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سردار عبدالرضا ناظری با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران کلانتری بخش رودهن با دریافت اخباری مبنی بر وجود کارگاه تولید و بسته‌بندی مکمل‌های قاچاق بدن‌سازی در بخش رودهن پس از شناسایی دقیق محل و کسب دستور از مقام قضائی موفق به دستگیری دو نفر و کشف کارگاه موردنظر شدند.

وی افزود: اموال کشف‌شده شامل انواع دستگاه‌های حرفه‌ای پلمب، انواع قوطی، انواع مارک، برچسب و لیبل، پودر فله و قرص به مقدار تقریبی ۲۰۰ کیلوگرم بوده که پس از انتقال به کلانتری بخش رودهن به همراه متهمان جهت بررسی‌های تکمیلی به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل شد.

سردار ناظری تصریح کرد: متهمان دستگیرشده در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کردند مواد مکشوفه را از تهران تهیه و پس از بسته‌بندی به بازار عرضه می‌کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: ارزش ریالی تقریبی محموله کشف‌شده توسط کارشناسان، ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال محاسبه و متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

منبع: پلیس

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن