اعزام کاروان تدارکاتی موکب دماوند به کربلای معلی/ ۲۱ دستگاه کامیون و ۶۰ نیروی انسانی جهت برپایی موکب راهی کربلا شدند

نخستین کاروان تدارکاتی موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در قالب ۲۲ کامیون به کربلای معلی اعزام شد.

هادی موحد، عضو هیئت امنای موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: امروز نزدیک به ۲۱ دستگاه کامیون حامل تجهیزات، مصالح و مواد غذایی برای ساخت و تکمیل حسینیه به همراه ۶۰ نفر نیروی انسانی راهی کربلای معلی شدند.

وی ادامه داد: برای ساخت حسینیه مردم شهرستان دماوند در کربلا قرار شده تا طی چهار سال، سه طبقه حسینیه ساخته شود که فاز نخست آن امسال برای اسکان زائران حسینی آماده‌سازی می‌شود.

وی با تأکید براینکه کلیه اقلام جهت برپایی موکب شهرستان دماوند در کربلا از کمک‌های مردم می‌باشد، گفت: از مردم و عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خواستاریم که ما را در این راه همراهی و کمک بیشتری کنند.

عضو هیئت امنای موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند با بیان اینکه سال گذشته یک‌ هزار و ۲۰۰ نفر از زائران حسینی در این موکب اسکان یافتند، افزود: این موکب همانند سنوات گذشته، امسال هم در ایام اربعین حسینی به صورت متغیر روزانه آمادگی پذیرایی از ۶۰۰ نفر زائر حسینی را پیش‌بینی می‌کند.

به گفته موحد موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند در عمود ۴۸ محله منطقه «باب الطویریج» در کربلا مستقر و اماکن استراحت و پذیرایی از زائران به‌زودی فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن