در نشست با مسئولان وزارت راه انجام شد؛

پیگیری اخذ مجوز برای احداث زیرگذر بلوار شهید سلیمانی شهر دماوند با مشارکت سازمان راهداری کشور

در جلسه شهردار دماوند با جمعی از مسئولین، طرح مدیریت شهری دماوند برای احداث زیرگذر محور تهران – فیروزکوه جهت اتصال به بلوار ۶۰ متری شهید سلیمانی (بعثت) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تارود،  مهدی رضایی‌مهر شهردار دماوند به همراه مهناز اکبری عضو شورای اسلامی شهر دماوند با مجتبی یزدانی معاون حقوقی و پارلمانی وزیر راه و شهرسازی و دکتر رضا اکبری معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به منظور اخذ مجور زیرگذر بلوار شهید سلیمانی (بعثت) و مشارکت سازمان راهداری در اجرای این طرح دیدار کردند.

در این دیدار که پیرو نشست هفته‌های گذشته فرماندار، دادستان و مدیریت شهری شهرستان دماوند با مسئولان وزارت راه و‌ شهرسازی انجام شد، طرح مدیریت شهری دماوند برای احداث زیرگذر محور تهران – فیروزکوه جهت اتصال به بلوار ۶۰ متری شهید سلیمانی (بعثت) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رضایی‌مهر شهردار دماوند در این دیدار ضمن اشاره به ترافیک‌های ورودی منطقه گیلاوند و مشکلات ترافیکی برای شهروندان شهر دماوند، گزارشی از جزئیات و نقشه‌های طرح مذکور ارائه و بر اهمیت اجرای آن به منظور دسترسی سریع به محلات مختلف مناطق دماوند و گیلاوند تاکید کرد.

در این دیدار مقرر شد تا اسناد و مدارک اجرای طرح از سوی شهرداری دماوند به سازمان راهداری کشور ارسال گردد تا پس از انجام کارشناسی‌های لازم و برآورد اعتبارات، این طرح با مشارکت شهرداری و راهداری به عملیات اجرایی برسد.

لازم به ذکر است؛ احداث زیرگذر برای اتصال محور تهران – فیروزکوه به بلوار شهید سلیمانی در کاهش وقت و جلوگیری از معطلی شهروندان و تسهیل در دسترسی‌های محل مثمر ثمر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا