فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند:

پیش‌بینی اعزام ۱۰۵۶ دانش‌آموز از دماوند به مناطق عملیاتی کشور

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند از پیش‌بینی اعزام ۱۰۵۶ دانش‌آموز به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  سرهنگ روح الله عرب در هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش دماوند با حضور جمعی از مسئولان اظهار داشت: راهیان نور یک کار عظیم فرهنگی در سطح کشور است که اثرات خوب برکات بسیاری در زندگی دانش‌آموزان دارد.

وی افزود: اردوی راهیان نور به‌عنوان سرمایه‌گذاری برای نسل آینده محسوب می‌شود و با توجه به اهمیت راهیان نور همه ارگان‌ها در جهت حفظ ارزش‌های دفاع مقدس باید قدم بردارند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند با بیان اینکه براساس ظرفیت شهرستان دماوند اعزام برای دانش‌آموزان فراهم می‌شود، گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، امسال ۱۰۵۶ دانش‌آموز از شهرستان دماوند با ۲۴ دستگاه اتوبوس در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب اعزام خواهند شد.

عرب ادامه داد: این ۲۴ کاروان راهیان نور در سه مرحله با ۸ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی و یادمان جنگی غرب و جنوب کشور اعزام می‌شوند که اردوهای راهیان نور غرب کشور ۴ روزه و جنوب کشور ۵ روزه است.

وی تصریح کرد: ۵۰ درصد از هزینه‌های اعزام دانش‌آموزان توسط سپاه و ۵۰ درصد دیگر توسط خیران، دستگاه‌ها و دانش‌آموزان تأمین خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند گفت: امروز دشمن به دنبال تضعیف ارزش‌های دفاع مقدس است و ما وظیفه حفظ حراست از آن را داریم؛ نگاه به راهیان نور حاکمیتی است.

عرب بیان کرد: با توجه به اهمیت راهیان نور، مشکلات نباید خللی در اجرای اعزام و برنامه‌های این اردو به وجود بیاید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن