در سفر نمایندگان وزارت راه و شهرسازی مطرح شد؛

پیش‌بینی اتمام پروژه محور مواصلاتی ایوانکی به آبسرد تا ۲ ماه آینده

در سفری که با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی انجام گرفت از پروژه‌های راه در حوزه گرمسار بازدید و تصمیمات لازم گرفته شد؛ همچنین در این بازدید اتمام پروژه محور مواصلاتی ایوانکی به آبسرد تا دو ماه آینده  پیش‌بینی گردید.

به گزارش پایگاه خبری تارود، در جلسه و بازدیدی که با حضور نمایندگان معاونت‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی، نماینده مردم شریف شهرستان‌های گرمسار و آرادان، فرماندار گرمسار و کلیه مسئولین شهرستان و پیمانکاران مستقر در راه‌های استحفاظی این شهرستان صورت گرفت ابتدا مدیرکل استان به شرح پروژه‌های فعال و غیرفعال شهرستان پرداخته و توضیحاتی را ارائه نمودند.

در ادامه نژاد صفوی بیان کرد: تقریباً تمامی پرژوه‌ها بروز بوده و دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد داشته که امید می‌رود اکثر آنها تا پایان سال به ثمر برسد که پروژه ایوانکی به آبسرد یکی از این پروژه‌های می‌باشد که نوید اتمام آن تا ۲ ماه آینده به گوش می‌رسد.

در ادامه جلسه بحث اعتبارات مورد نیاز پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت و دکتر کاتب خواسته‌های شهرستان را در خصوص پروژه‌های راه از نمایندگان حاضر در جلسه خواستار شد.

همچنین رئیس اداره نگهداری اداره کل راه و ترابری استان سمنان در خبری دیگر گفت: با توجه به برفگیر بودن گردنه در فصول سرد سال و مسدود شدن محور اصلی سمنان – دامغان، با احداث این راهدارخانه و آشیانه‌های آن می‌توان کمک شایانی به رانندگان و خودروها جهت عبور نمود و با عملیات راهداری زمستانی از بسته شدن محور جلوگیری کرد.

نوروزی در ادامه در خصوص مشخصات پروژه اظهار داشت: این پروژه شامل یک دستگاه سوله و ۲ طبقه قسمت اداری بعلاوه انبارشن و نمک و پارکینگ ماشین‌آلات می‌باشد و هزینه تقریبی ۴۰۰ میلیون تومان در بردارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن