پلیس‌راه در خصوص مشکلات تردد کامیون‌ها در جاده کمربندی شهر کیلان پاسخگو نیست/ برخی از کامیون‌ها در جاده کمربندی کیلان با 47 تن بار تردد می‌کنند

عضو شورای اسلامی شهر کیلان با بیان اینکه پلیس‌راه در خصوص مشکلات تردد کامیون‌ها در جاده کمربندی شهر کیلان پاسخگو نیست، گفت: برخی از کامیون‌ها در جاده کمربندی کیلان با 47 تن بار تردد می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سیداصغر میرعلی نقی در دومین نشست شورای اسلامی در سال ۹۹ و سی و سومین نشست در پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان دماوند اظهار داشت: در خصوص مشکلات جاده کمربندی کیلان، مسئولان پاسخگو نیستند و پلیس راه نیز مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد؛ در حال حاضر بیش از 30 میلیارد تومان هزینه آسفالت از میدان مرکزی کیلان تا مقابل پمپ بنزین برآورد شده است.

وی افزود: حداکثر حمل بار توسط کامیون‌ها و دیگر خودروها 16 تن و در نهایت 29 تن می‌باشد، این در حالی است که کامیونی با 47 تن بار در جاده کیلان مشاهده شده است.

میرعلی نقی عنوان کرد: باید محاسباتی نسبت به پول مردم داشته باشیم و به راین اساس آمادگی داریم امکانات، کیوسک و ساختمان را در اختیار قرار دهیم تا هزینه‌ها در جای مناسب صرف شوند.

عضو شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: سه هفته پیش 70 نفر در اعتراض به این مشکلات در مقابل شورا تحصن کردند، در ماه مبارک رمضان مردم را با سیاست و درایت آرام نگه داشته‌ایم، تقاضا می‌کنیم رسیدگی شود.

میرعلی نقی تصریح کرد: کیلان تنها شهری است که پلیس راهور ندارد مکاتبات متعددی با فرمانداری در این خصوص صورت گرفته است، از سویی پلیس راهور در کیلان مستقر نمی‌شود و این منطقه را در حیطه محدوده شهری خود نمی‌داند که البته حق دارد.

وی گفت: محدوده شهری پلیس راهور مشخص و علامت‌گذاری شده است، اگر استقرار پلیس راهور در کیلان صورت نگیرد از ید ما خارج است و نمی‌توانیم کاری کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر کیلان افزود: اگر اتفاقی در جاده کیلان بیافتد پلیس راهور مقصر است،‌ این مشکل برای چندمین بار اعلام شده است، اما مسئول راهداری کیلان را جزو شهرستان نمی‌داند، گویا کیلان اصلاً جزو ایران نیست.

میرعلی نقی عنوان کرد: در 21 رمضان از مقابل دو لودر شهرداری کیلان سنگ جمع کرده‌ام تا دست‌اندازها رفع شوند، مسیر زیر کلانتری کیلان و شهرداری تا پمپ بنزین جزو راهداری است در جلسه‌ای با حضور فرمانداری مقرر شد که با نسبت پنجاه به پنجاه کار در روز شنبه شروع شود.

وی ادامه داد: تقاضا می‌شود تصمیم نهایی اتخاذ شود زیرا دیگر در توان ما نیست و اعضای شورا دیگر پاسخگو نیستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن